Названий продукт, що прискорює схуднення в кілька разів

Дієтологи розповіли, що регулярні розвантажувальні дні, протягом яких вживається тільки диня, ефективно допомагають позбутися від зайвих кілограмів. Диня дозволяє прискорити процес схуднення в кілька разів, заявили експерти.

Дотримання розвантажувальних «динних» днів позбавляє від зайвої ваги в обсязі до 2 кілограмів у тиждень, наводиться думка фахівців в виданні «Телеграф». За їх словами, диня допомагає як схуднути, так і позбутися від різних токсинів, через дії яких в організмі розвиваються захворювання, включаючи рак.

«Динний» розвантажувальний день повинен бути таким: протягом доби потрібно кілька разів їсти її м’якоть. З пиття допустимі вода, чай без цукру і вершків. «Якщо буде мучити почуття голоду, то можна додати в денний раціон шматочок чорного хліба, сиру або шматочок вареної курки. Але все ж краще їсти протягом такого дня тільки диню », – прокоментували дієтологи.

У той же час експерти нагадали, що від вживання дині варто відмовитися тим, хто страждає виразками і цукровим діабетом. Також, за їхніми словами, важливо пам’ятати, що в звичайному щоденному раціоні харчування диню їдять окремо від інших продуктів з перервою в 2-3 години. Недотримання цього правила загрожує нетравленням і іншими розладами в роботі шлунково-кишкового тракту.

При покупці дині потрібно орієнтуватися на її запах, колір і звук. Дозріла диня видає при постукуванню глухий звук і завжди випускає солодкий, але при цьому свіжий аромат, в той час як перезріла злегка віддає гниллю, а недозріла – вогкістю. Також показником якості дині служить її шкірка – на ній не повинно бути плям, забарвлених в невластивий сорту колір.

Джерело

Поділись


Новини партнерів