Три види солодощів, які можна вживати щодня

Важко, мабуть, знайти людину, яка не любить вживати солодощі, однак саме вони найбільше відбиваються на нашій фігурі. Дієтологи склали список солодощів, які можна їсти хоч кожен день, не побоюючись за свою фігуру.

До таких продуктів, перш за все, відносять мед. Цей продукт дуже калорійний, варто про це пам’ятати, але з іншого боку, він настільки багатий на корисними речовинами, що організм засвоює його надзвичайно легко і, що головне, ефективно. Регулярно вживаючи ці ласощі в раціоні, можна надійно позбутися всіх простудних захворювань і навіть грипу. Дієтологи радять зробити мед постійним продуктом на кожен день, але не більше 3-5 ложок.

Також корисним є гіркий шоколад, адже всі компоненти, що входять до його складу насичують організм корисними речовинами і позитивно впливають на запас енергії, підвищуючи стійкість до стресів.

Вкрай корисним видом солодощів також можна назвати сухофрукти. Так, продукт специфічний і не кожному до смаку, але не забувайте, що вони дуже багаті на фруктозу і глюкозу, що робить її неймовірно корисною. У мармеладі, зокрема, таких речовин не менше.

Джерело

Поділись


Новини партнерів