Цей напій успішно замінить звичайну каву

Зелені кавові зерна багаті антиоксидантами і не несуть в собі шкоди для здоров’я на відміну від звичайної кави, яка містить кофеїн.

Індійські вчені пропонують любителям цього напою не позбавляти себе можливості його регулярного вживання у великих кількостях. Для цього, за їхніми словами, досить зробити рокіровку – переключитися на вживання зеленої кави. Ці не оброблені зерна мають велику перевагу для здоров’я.

Зелені кавові зерна багаті антиоксидантами і приносять користь для здоров’я організму в цілому.

Така кава – відмінний засіб для посилення метаболізму. Вона значно прискорює процес обміну речовин, що зводить до мінімуму надмірне вивільнення глюкози з печінки в кров.

Крім того, її зерна містять велику кількість вітамінів і мінералів, які допомагають підтримувати оптимальний рівень поживних речовин в організмі.

Їх можна застосовувати і як засіб для лікування діабету другого типу, так як їх екстракт знижує рівень цукру в крові і прискорює зниження ваги.

Зелена кава мінімізує рівень поганого холестерину, головного винуватця серцево-судинних захворювань. На додаток до захисту серця вона контролює кров’яний тиск, зменшуючи ризик інфаркту, серцевої недостатності та хронічної ниркової недостатності.

При цьому вона не поступається обробленим зернам кави в якості засобу для підвищення енергії, а навіть перевершує їх в цьому і не містить кофеїну.

Джерело

Поділись


Новини партнерів