5 причин їсти яблука щодня

Зовсім недавно вчені з’ясували, що в одному яблуці міститься 100 млн бактерій, багато з яких дуже корисні. А ось ще 5 причин щодня вживати ці чудові фрукти.

Запобігають старечому недоумству. Яблука захищають клітини нейронів від окисного стресу, тим самим знижуючи нейротоксичність. А це дуже важливо для профілактики старечого недоумства.

Зменшують ризик інсультів. Дослідники встановили, що щоденне вживання яблук набагато знижує ризик розвитку інсульту. Це найнебезпечніше порушення мозкового кровообігу, часто приводить до непоправних наслідків.

Запобігають ожирінню. Яблука насичені клітковиною, що збільшує почуття ситості на тривалий період і запобігає переїданню. А це є відмінною профілактикою ожиріння.

Знижують ризик діабету. За рахунок присутності поліфенольних антиоксидантів яблука пов’язані зі зменшенням ризику одного з найпоширеніших у світі метаболічних розладів діабету.

Допомагають боротися з астмою. Як вже було сказано вище, яблука насичені антиоксидантами. А ці корисні речовини захищають легені від окисних пошкоджень, що дуже важливо при боротьбі з астмою.

Джерело

Поділись


Новини партнерів