Фахівці назвали 7 способів, які допоможуть контролювати симптоми циститу

Це захворювання є у мільйонів жителів нашої країни, і у деяких воно приймає хронічну форму. Крім виписаних лікарями ліків слід звернути уваги на рекомендації, що допомагають контролювати цистит.

Гаряча ванна. Прийом теплої ванни знижує стрес і розслабляє тазові м’язи, зменшуючи рівень болю. Однак не використовуйте засоби для ванни, які можуть викликати роздратування інтимних органів.

Піші прогулянки. М’які, але постійні фізичні навантаження дуже корисні для зниження рівня стресу. При цих навантаженнях виділяються ендорфіни, які можна назвати природними знеболюючими. Особливий ефект приносять плавання і аеробіка у воді, йога, ушу, а також просто піші прогулянки.

Собаки. Дослідження показують, що люди, які регулярно взаємодіють з собаками, мають менший рівень стресу. Крім того, цих тварин необхідно постійно вигулювати, через що ви будете більш активно рухатися.

Масаж. Ніжний масаж чудово позбавляє від стресу. Звертайтеся за проведенням цієї процедури до професіонала, але уникайте масажу глибоких тканин, оскільки він може бути болючим.

Духовні практики. До них відносяться медитації, походи до церкви, читання Біблії тощо. Все залежить від ваших релігійних уподобань.

Відпочинок. Знаходьте час для відпочинку кожний день. Вимикайте всю електроніку, намагайтеся не думати ні про що тривожне, займайтеся улюбленими справами на кшталт прослуховування музики або читання цікавої книги.

Психотерапевт. Можливо, цей фахівець не дуже добре розбирається в справі лікування циститу, Зате він чудово розуміє те, як зменшити рівень стресу. Крім того, він допоможе вам краще справлятися з болями.

Джерело

Поділись


Новини партнерів