Як проявляється «чоловічий» рак: симптоми, при яких потрібно звертатися до лікаря

За статистикою, представники сильної статі більш схильні до до онкології. Вони хворіють на 60% частіше за жінок, а ймовірність летальних випадків в даній групі більше на 70%. Жінки уважніше ставляться до свого здоров’я, в той час як більшість чоловіків йдуть до лікарів, коли хвороба вже прогресує. Особливо соромляться представники сильної статі ділитися з медиками інтимними проблемами, а даремно, оскільки порушення в природних фізіологічних процесах можуть бути ознаками раку – простати, яєчок або статевого члена.
Рак простати. Передміхурова залоза знаходиться біля підніжжя сечового міхура і не перевищує за розміром волоський горіх. Як правило, хворобу виявляють у літніх чоловіків. Так, у віці 82 років від даного виду онкології помер американський співак Енді Вільямс. Рак простати діагностували і Роберту де Ніро. На щастя, голлівудський актор звернувся до лікаря вчасно. Він зумів перемогти онкологію.
Симптоми раку простати: підтікання сечі, труднощі у випорожненні сечового міхура, часті позиви до сечовипускання.
Рак яєчок. Цей орган – частина чоловічої репродуктивної системи. Це хвороба молодих. Як правило, її діагностують людям у віці від 15 до 35 років. Виживання при даному діагнозі становить 97%. Але 3% все одно залишаються. Однією з жертв захворювання став футболіст англійської прем’єр-ліги Ділан Томбайдз. Він помер у віці 20 років. Захворювання виявили і у російського стиліста і поп-виконавця Сергія Звєрєва. Він теж уникнув смертельної долі.
Симптоми раку яєчок: поява шишки в яєчку, важка мошонка, біль або дискомфорт в яєчках/мошонці, припухлість.
Рак статевого члена. Це новоутворення може з’явитися в будь-якій області пеніса, проте зазвичай виникає на його голівці. Якщо чоловік не обрізаний, пухлина часто з’являється біля крайньої плоті. Дане захворювання піддається терапії, якщо його не запускати.
Симптоми раку статевого члена: біль в пенісі, зміна його розміру або структури, кровотеча з статевого члена, наявність висипу, неприємного запаху.
Джерело
Поділись


Новини партнерів