Лікарі знайшли простий засіб для схуднення

Вчені, що представляють Ліверпульський університет, Великобританія, стали авторами нового дослідження, яке виявило безсумнівну користь варених курячих яєць в справі схуднення. Медики переконалися: їх щоденне вживання дійсно допомагає позбавлятися від зайвих кілограмів.

«Люди, які бажають знизити вагу, повинні з’їдати щодня мінімум два яйця», – наводиться думка вчених в журналі «ZIV».

Даний висновок фахівців базується на результатах експерименту за участю 450 добровольців середнього віку. Цих людей попередньо поділили на дві групи: в першій відмовилися від шкідливих продуктів і регулярно їли варені яйця, а в другій, навпаки, повністю виключили з раціону цей продукт, але дотримувалися низькокалорійного харчування.

Раніше медиками неодноразово висловлювалася думка про те, що вживання яєць підвищує рівень холестерину, тому вживати їх слід в невеликих кількостях – не більш одного-двох разів на тиждень. При цьому фахівці припускали, що людям на дієті вони і зовсім не потрібні.

Цього разу в ході експерименту вченими ретельно аналізувався рівень холестерину в крові у добровольців. При підведенні результатів з’ясувалося, що рівень холестерину в крові знизився у всіх учасників незалежно від наявності або відсутності яєць в раціоні.

Також виявилося, що всі піддослідні схудли, – і теж практично однаково в двох групах.

«За три місяці всі учасники схудли в середньому на 4,5 кілограма. Оскільки яйця є цінним джерелом білка, важливого для формування підтягнутої фігури, ми вважаємо, що цей продукт обов’язково повинен бути присутнім в раціоні тих людей, що худнуть», – резюмували автори проекту.

Джерело

Поділись


Новини партнерів