22 методи, які допоможуть очистити організм від стресу, негативу і поганих гормонів

Багато людей після того, як чують про очищення або детокс, відразу уявляють собі, як мінімум, людину з голодними очима. Але в дійсності існують куди більш прості дії, виконуючи які кожний день, ви зумієте очистити своє тіло. Більш того, якщо дотримуватися цих процедур регулярно, то в довгостроковій перспективі вони можуть навіть перевершувати за ефектом курс детоксикації.

Вода

Вода – це половина ваги кожного з нас. Без неї не може нормально працювати жодна клітина, жоден орган, жодна функція і система. Вкрай важлива вода для роботи нашої лімфатичної системи, яка звільняє наш організм від непотрібного і токсинів. Якщо ви не будете весь час поповнювати своє тіло водою, то воно перетвориться в застійне болото.

Починайте свій день зі склянки теплої води з лимоном. Можете також додати дрібку харчової соди. За допомогою соди і лимона відбуватиметься нормалізація РН балансу вашого організму. Така вода володіє протигрибковими і антиканцерогенними властивостями. Крім іншого вона є антибактеріальним засобом і виносить з організму токсини.

Сік листя кульбаби

Взагалі свіжовичавлений сік – це чудовий спосіб звільнитися від токсинів і допомогти своєму втомленому тілу. Кульбаба – це натуральний сечогінний продукт, який допоможе ниркам позбавитися від зайвої води і солі.

Більш того, кульбаба допомагає почистити печінку, яка є найбільш працьовитим органом по частині очищення організму. Сік з листя кульбаби насичений вітамінами, антиоксидантами і мінералами. Він працює як потужний протизапальний засіб. Обов’язково додайте сік листя кульбаби в свій сік.

Лімфодренаж

Лімфатична система – це складна структура судин і проток, яка допомагає лімфі пересуватися з будь-якої точки нашого організму в кровотік. Так як лімфа подорожує по всьому організму і є ключовим гравцем в частині видалення відходів, то вона вкрай важлива, коли ми говоримо про детоксикацію.

Відмінний спосіб налагодити роботу лімфатичної системи – це масажування тіла сухою щіткою круговими рухами знизу тіла вгору. Для досягнення максимального ефекту в дні масажу займіться ще й аеробними навантаженнями.

Підротерапія

Після масажу сухою щіткою потрібно прийняти душ. Практикуйте чергування холодної (30 секунд) і гарячої води (1-2 хвилини). За один похід в душ можна проробляти таку процедуру чергування 3-5 разів. Якщо вам дуже складно витримати натиск холодної води, то почніть з поступового зниження градусу.

За допомогою такого нехитрого способу ви зумієте прискорити свій кровообіг, а також рух лімфи, простимулюєте обмін речовин і загартуєте свою імунну систему. З того моменту, коли ви звикнете робити це регулярно, ви побачите, наскільки добре будете себе почувати.

Тренування

Тут йдеться про тренування цигун ( «ци» на китайському «енергія життя», а «гонг» – це навичка). Цигун є дуже древньою китайською системою, що використовує особливі дихальні вправи, фізичні пози і роботу розуму для того, щоб збільшити потік енергії і допомогти тілу очиститися від зайвого.

Це чудовий спосіб звільнитися від занепокоєння і допомогти своєму внутрішньому світові стати багатшими. Навіть якщо ви тільки 10 хвилин приділяєте цим чи подібним заняттям, ви побачите, наскільки збільшиться ваша продуктивність.

Розтяжка

Найчастіше ми настільки зайняті, що часу на своє тіло у нас зовсім не залишається. Однак для нормального кровообігу життєво необхідно розслабляти напружені м’язи.

Розтяжка – це прекрасний метод, за допомогою якого ви можете омолодити своє тіло. Рухи в розтяжці завжди дуже спокійні, вони допоможуть поліпшити і прискорити кровообіг, а також простимулювати організм швидше позбуватися від токсинів.

Бульйон на кістках

У такій бульйон, як правило, вірять наші бабусі. А вони ж не дурні дами. Це хороша мінеральна їжа, дуже поживна і доступна кожному з нас. В кістковому бульйоні міститься велика кількість фосфору, магнію, амінокислот і кальцію. Деякі навіть стверджують, що з його допомогою у вас вийде помітно скоротити прояви целюліту на тілі.

Використовуйте для приготування бульйону кістки птиці, яловичини, риби або ягняти. Такий напій також надасть допомогу вашому імунітету під час хвороби.

Ізоляція від новин

Засоби масової інформації – це джерело негативної інформації, тому що новини – це звичайний бізнес. Погані, шокуючі, гнітючі новини завжди продаються краще, ніж хороші, позитивні і радісні.

Вимкніть телевізор, а краще взагалі позбудьтеся від нього. Це один з головних шляхів до очищення розуму і звільнення часу для чогось кращого, для часу з близькими, для прогулянки на природі. Якщо ви маєте намір кардинальним чином змінити своє фізичне і психічне здоров’я, то почніть все більше і більше прибирати зі свого життя ЗМІ і електроніку.

Терапія звуком

Так як кожен з нас весь час оточений різного роду перешкодами і шумом, людські вуха істотно знижують чутливість до тих частот звуку, які виявляються вищими звичайних. Звукова терапія покликана допомогти кожному з нас знову відновити початкову звукову чутливість.

Коли ми поступово втрачаємо чутливість до високих звукових частот, одночасно з цим можуть з’явитися деякі проблеми зі здоров’ям, це зменшує кількість нашої активної енергії, а також підсилює нашу звукову дратівливість.

Хороша музика

Ми регулярно знаходимося під впливом низькочастотних ЗМІ і навколишнього середовища. Крім іншого, вони в більшості своїй є негативними, що також сприяють погіршенню нашого здоров’я.

Якщо ми будемо слухати якісну музику, то ми самі не помітимо, як будемо боротися з усім оточуючим негативом. Можна провести аналогію з питтям вистояної води або свіжої джерельної. Знайдіть музику, яка вам подобається і час від часу слухайте її.

Лікування тваринами

Така терапія є унікальним способом зняття стресу і очищення свого емоційного тіла. Наші домашні тварини володіють дивовижною чутливістю до людської енергії, вони прекрасно розуміють, коли ми перебуваємо в пригнічених почуттях.

Доведено, що наявність поруч домашньої тварини допомагає нам швидше позбутися від втоми, заспокоїти свої нерви і скоротити частоту скорочень серця.

Домашня тварина вміє змусити сміятися навіть того, хто не сміявся дуже давно. Тварини мають унікальний дар допомагати людям знову вірити і любити. Якщо ви всього лише 15 хвилин в день пограєтесь з домашнім улюбленцем, то ви побачите, наскільки сприятливо це позначиться на вашій поведінці.

Терапія паром

Це дуже важливий метод, який використовує наш організм для того, щоб звільнитися від токсинів і сміття, які надходять в наш організм через ніс. Коли пазухи забиваються, вони перестають виконувати свою роботу якісно.

Парова терапія – це дуже старий, але дуже ефективний метод очищення пазух з метою детоксикації. Вам потрібно купити зволожувач повітря або навіть просто дихати парою. Все, що потрібно, – це закип’ятити воду, перелити її в невелику ємність, нахилитися на ній, накривши голову рушником і просто подихати парою. Якщо це робити два рази на день, то ви отримаєте дуже швидкий результат.

Очищаючі трави

Ніхто не буде сперечатися з тим, що трави є дуже потужними «ліками», коли мова йде про відновлення нашого організму. Наш Всесвіт неймовірно мудрий – на кожну хворобу людини є цілюща сила в царстві рослин. До найсильніших очищуючих трав відносяться часник, куркума, м’ята і розторопша.

Голодування вранці

За день наш організм проходить через свої власні цикли. Він концентрується на найголовніших для нього процесах: позбавлення, привласнення і накопичення. Як правило, вранці людина перебуває в стані усунення, тобто організм сфокусований на очищенні тіла від шлаків і токсинів.

Якщо ви щільно поснідаєте відразу після того, як прокинетеся, це може ускладнити процес очищення. Замість каші, бутербродів або печива випийте склянку теплої води з лимонним соком, а трохи пізніше зробіть собі смузі або зелений сік. У таких напоях багато клітковини, яка прискорить процес очищення і наповнить ваше тіло найнеобхіднішим.

Ароматерапія

Вже давно доведено, що ароматичні сполуки впливають на наше фізичне, психічне та емоційне здоров’я. У дуже багатьох культурах ароматерапія використовується як омолоджуючий і лікувальний засіб.

Серед щоденних способів можна використовувати розтирання в руках декількох крапель олії перцевої м’яти. Це допоможе вам сконцентруватися і підбадьоритися.

Полоскання олією

Це найпростіший, але дуже корисний метод очищення рота і ясен. Візьміть в рот чайну ложку кокосової, соняшникової або кунжутної олії і полощіть його приблизно 20 хвилин.

У буквальному сенсі олія забирає всі відходи і токсини, вона також допоможе відбілити зуби, очистить ваш організм і допоможе роботі лімфатичної системи.

Вправи з валиком

Спосіб життя сучасної людини перетворює наші м’язи в камінь і не дає їм достатнього навантаження. Це трапляється через сидячий спосіб життя, через наявність труднощів зі здоров’ям, через стрес або погану поставу.

Якщо ви будете вправлятися з валиком, то зможете вивільняти в м’язах молочну кислоту, а також токсини. Ці заняття також допоможуть вам прискорити циркуляцію крові в різних частинах тіла. Так ви зумієте допомогти своєму тілу вилікуватися і перебувати в гармонії.

Масаж ніг

Наші ступні – це дуже важливий енергетичний рецептор. Однак, ступні, з аналогічної причини, – це одне з основних місць, де накопичується найбільша кількість токсинів.

За допомогою масажу ніг ви зможете звільнитися від цих токсинів і розслабитися. Є величезна кількість різних методик з масажу цієї частини тіла. Ми пропонуємо вам спробувати простий і дешевий спосіб – використовувати кулю для масажу.

Терапія інфрачервоними хвилями

Коли ви перебуваєте в сауні, інфрачервоні хвилі проникають глибоко в наш організм, поступово збільшуючи температуру тіла. З її підвищенням відбувається активний запуск основних систем організму.

Коли в подібній сауні ви починаєте потіти, то разом з потом з вас вийде близько 17 відсотків токсинів, в тому числі і важкі метали. Тоді як у звичайній сауні або ж просто під час перебування на спекотному сонці з вас вийде приблизно 3 відсотки відходів. Даний тип терапії теплом, крім іншого, посилює кровообіг і допомагає роботі імунної системи.

Ванна з сіллю

Це повинна бути ванна обов’язково з використанням саме англійської солі, тому що в ній міститься велика кількість магнію, який є другим найпоширенішим елементом у наших клітинах. За допомогою магнію відбувається регулювання роботи 325 ферментів, він бере участь у багатьох робочих процесах тіла.

Відзначимо, що за даними статистики, близько 80 відсотків людей недоотримують магній при стандартній дієті, тому і в наявності дефіцит. Ванна з сіллю є чудовим методом підвищення рівня магнію в організмі, а також допоможе розібратися з будь-якими пов’язаними з цим труднощами.

Ось який рецепт ванни: в рівних пропорціях візьміть англійську сіль і харчову соду (по 1 чашці), додайте 10 крапель ефірної олії і трохи яблучного оцту.

Вітамін Д

Не потрібно боятися сонця, тому що кожен з нас з’явився в цьому світі, який залитий сонячним світлом і наповнений багатою енергією землі. Якщо у вашому організмі недостатньо вітаміну Д, то це може спровокувати розвиток різного роду проблем зі здоров’ям. Якщо ви щодня будете додавати в свій раціон вітамін Д (природним шляхом або штучним), то не помітите, як поправите своє здоров’я.

Кисень

Кисень – це найважливіший елемент при звільненні тіла від шлаків і токсинів. Він допомагає нашому організму отримати більше енергії. Як ви вже, напевно, зрозуміли, киснева терапія – це всього лише вдихання великої кількості цього цілющого газу. Для того, щоб її пройти, потрібно звернутися до фахівця, який заміряє скільки кисню необхідно саме вам, грунтуючись на ваших індивідуальних особливостях. А після цього, ви просто вдихнете його через маску.

Не забувайте також і про знаходження на свіжому повітрі, тому що всього лише 10-20 хвилин здатні зробити диво. Глибоке дихання допоможе вам позбавитися від стресу, скоротити кількість серцевих скорочень, почистити розум. В результаті це призведе до детоксикації всього вашого тіла. Це неймовірна причина для того, щоб більше часу бути на повітрі.

Якщо ви насправді стурбовані своїм здоров’ям, то перед вами прекрасний шанс почати оздоровлення. Щасти вам в детоксикації!

Джерело

Поділись


Новини партнерів