“Втрачає корисні властивості”: лікар розповіла, як не можна їсти мед

Натуральний мед – дуже корисний продукт. Він допоможе поповнити запас корисних речовин: вуглеводів, мінералів і мікроелементів. Крім того, мед містить органічні кислоти, вітаміни і фолієву кислоту.

До меду входить ціла низка ферментів, які значно прискорюють реакції обміну речовин в організмі і благотворно впливають на роботу більшості органів людини.

Відомий український дієтолог Світлана Фус стверджує, при нагріванні мед втрачає частину корисних властивостей і може викликати алергію, тому вживати цей продукт слід з обережністю.

“Чайна ложка (без гірки) містить вісім грамів меду – це приблизно 26-30 ккал. Він повністю засвоюється організмом, віддаючи максимум корисних речовин. Тому мед – хороший замінник цукру. Добова норма дві-три чайні ложки”, – розповідає експерт.

Мед також широко використовується в народній медицині, косметології. Містить безліч біологічно активних добавок, ферментів, фітонцидів і природного цукру.

“Мед – це один з небагатьох продуктів, який ніколи не псується при правильному зберіганні”, – резюмує дієтолог Світлана Фус.

Чим корисний мед для здоров’я:

  • Поліпшує обмін речовин. Стимулює травлення.
  • Посилює імунітет, допомагає при запаленнях, знімає стрес.
  • Нормалізує кислотність в шлунку і мікрофлору шлунково-кишкового тракту.
  • Протизастудний засіб, послаблює віруси.

Джерело

Поділись


Новини партнерів