Як вижити в спеку без кондиціонера: корисні поради

Корисні поради, які допоможуть полегшити перебування в жаркому задушливому приміщенні.

Спека на вулиці зашкалює, і навіть дістатися на роботу – вже випробування. Не кажучи вже про те, щоб цілий день перебувати в жаркому задушливому приміщенні, та ще й працювати! Звичайно, оптимальний варіант – це встановити кондиціонер. Але що робити, якщо роботодавець не погоджується на такі витрати?

Наведені нижче поради допоможуть комфортно працювати в сильну спеку без кондиціонера.

  1. Одягайтесь в просторий одяг зі світлих натуральних тканин.

2. Повісьте на вікна штори або жалюзі. Знаючі люди стверджують, що сонячне світло, яке потрапляє в приміщення, піднімає температуру на 3-10 градусів, та ще й створює парниковий ефект.

3. Принесіть з дому вентилятор або влаштуйте в приміщенні протяг (сидіти на ньому зовсім не обов’язково). До речі, ось вам такий лайфхак: якщо біля вентилятора поставити пару пляшок із замороженою водою, можна створити ефект кондиціонера.

4. Пийте більше води і зеленого чаю, менше кави.

5. Їжте легку їжу, введіть в щоденний раціон більше сезонних овочів і фруктів.

6. Робіть технічні перерви: 15 хвилин через кожні годину-півтори роботи. Не сидіть на місці – пройдіться хоча б по коридору або по сходах.

7. Щогодини мийте руки в прохолодній воді і змочуйте мочки вух.

8. Поставте на свій робочий на стіл акваріум або склянку з водою. Рідина буде випаровуватися і трохи охолоджувати повітря.

9. Принесіть на роботу пульверизатор і періодично обприскуйте холодною водою повітря навколо себе і офісні рослини.

10. Якщо без зустрічей в місті не обійтися, заплануйте їх з ранку, поки сонце не розпекло повітря. І не забудьте в дорогу взяти пляшку води і вологі серветки.

Джерело

Поділись


Новини партнерів