Як спалити жир: дієтолог розвінчала головні міфи про схуднення

Професійний дієтолог, експерт з правильного харчування Катя Медушкіна розвіяла основні міфи про жироспалювання.

Вона написала на своїй сторінці в Instagram, як насправді працює цей процес, і що дають силові заняття.

Міф 1: тренування для ефективного спалення жиру – це тільки кардіонавантаження

За словами Медушкіної, жир спалюється при будь-яких навантаженнях, але існує різниця: на кардіо спалюється більше жиру під час тренування через окислювальні процеси. Однак не можна відразу ставити високу інтенсивність, тому що серце працюватиме на знос замість того, щоб пропадали зайві кілограми.

“Перевага силових занять – в розкрученому “рваному” серцевому ритмі. Завдяки цьому спалювання жиру триває і після тренування, плюс організм бере більше енергії на відновлення”, – пояснила вона.

Міф 2. Що я їм – неважливо, важливо – скільки калорій я з’їм

Медушкіна нагадала, що дефіциту калорій потрібно досягати збалансованим раціоном. Недостатня кількість макро- і мікроелементів загрожує нестачею енергії, втратою м’язів і “ваговим плато”, а відчуття голоду на “шоколадному пайку” не дасть утриматися в рамках дефіциту.

Міф 3. Спортивні жироспалювачі – гарант успіху

“У пігулок та інших БАДів, які “прискорюють” обмін речовин, знижують апетит на ділі мізерна ефективність. В день ви можете худнути максимум на 100 г жиру (при дефіциті калорій в 20% і тренуваннях з втратою 500-600 ккал). Виходить, що заявлені виробниками “+ 10% до жироспалювання” допоможуть втратити максимум ще + 10г жиру”, – пояснила дієтолог.

За її словами, в обмін на це з однієї порції пігулок виходить навантаження на серце, що дорівнює чотирьом чашкам міцної кави. Після того, як ви припините приймати ці препарати, вага повернеться.

Джерело

Поділись


Новини партнерів