5 змін у способі життя, які допомагають схуднути

Ввівши ці зміни в своє існування і дотримуючись їх кожного дня, можна з успіхом схуднути, показали експерименти.

Відмовитися від спиртного. Дослідження вчених з Університету Філадельфії свідчить, що повна відмова від алкоголю забезпечує виражений ефект у втраті ваги – дозволяє не тільки швидко схуднути, але і зупинити розвиток, або знизити гостроту прояви діабету другого типу. Алкоголь специфічним чином впливає на мозок, спонукаючи в більшій кількості їсти ту їжу, яка призводить до появи надмірної ваги.

Відмовитися від вживання їжі після 21.00. Пізні вечері загрожують організму неприємними метаболічними змінами, пов’язаними з більш високим рівнем глюкози, інсуліну в крові і резистентності до інсуліну. На цьому тлі відбувається збільшення жирової тканини і розвивається предіабет.

Спати достатню кількість часу. Сон безпосередньо впливає на ті гормони, які контролюють почуття голоду і відчуття насичення. При його нестачі підвищується рівень біомаркерів стресу, що сприяє підвищеному бажанню вживати солодку і жирну їжу, що грає роль антидепресанту.

Пити воду. Що може бути простіше? Вчені з Університету Бірмінгема проводили експеримент, в рамках якого поділяли учасників на дві групи і в одній з них перед кожним прийомом їжі давали випити дві склянки води. Через три місяці учасників зважили і з’ясували, що ті, хто пив воду перед їжею, втратив в середньому близько 4 кілограмів.

Їсти білок і клітковину з кожним прийомом їжі. Для схуднення потрібно враховувати не калорії, а харчові нутрієнти, стверджують вчені. В ході ще одного експерименту за участю 33 осіб добровольцям дозволялося їсти протягом 12 тижнів без всякого підрахунку калорій, але відповідно до визначених критеріїв: в раціоні повинні бути відсутніми оброблені продукти, але присутні у великій кількості фрукти, овочі, бобові, цільні злаки, соя. В результаті в середньому за рік після завершення проекту кожен з його учасників скинув більше 10 кілограмів.

Джерело

Поділись


Новини партнерів