Лікарі назвали фрукт, який здатний знизити тиск

Високий кров’яний тиск може не викликати будь-яких безпосередніх проблем на ранніх стадіях, але якщо на них не звертати увагу, це загрожує деякими серйозними ускладненнями для здоров’я.

Тим часом, артеріальний тиск, який вражає мільйони населення, можна знизити різними способами. Наприклад, контролювати показники вдається дотриманням здорової збалансованої дієти, в якій багато продуктів з калієм, вітамінів, але мало солі.

Відносно фруктів, то, зокрема, добре допомагає гіпертонікам вживання ківі. Як показують дослідження, щоденна порція цього фрукта знижує артеріальний тиск навіть у людей з високими показниками.

В ході дослідження, група вчених порівняла вплив яблук і ківі на показники пацієнтів з підвищеним кров’яним тиском.

Результати показали, що вживання трьох ківі в день протягом восьми тижнів є рятівним для гіпертоніків. Це призвело до значного зниження показників, якщо порівнювати з вживанням одного яблука в день протягом того ж періоду часу.

Дослідники порахували, що викликали такий ефект біологічно активні речовини, які містить цей дивовижний плід.

Вчені порівнювали також напої з фруктів на наявність в них мінералів, необхідних при гіпертонії. Відомо, що цитрусові, наприклад, апельсини, відрізняються вмістом вітаміну С. Однак при цьому, вони також є відмінним джерелом калію, що робить апельсиновий сік корисним напоєм для людей, які долають цей стан.

За словами експертів, склянка апельсинового соку забезпечує 11 відсотків рекомендованої добової дози калію.

Джерело

Поділись


Новини партнерів