Продукти, які не варто їсти після 30 років

Деякі продукти харчування краще викреслити з раціону назавжди, якщо вам вже 30 років.

З віком в організмі відбуваються зміни, які вимагають перегляду багатьох звичок, в тому числі – харчових. Так, американське видання My Domaine спільно з експертами в галузі здорового харчування і провідними дієтологами склало список з 5 продуктів, яких необхідно уникати після 30-ти років, особливо жінкам.

Очолює рейтинг цукор, що провокує запальні процеси в організмі і ушкоджує волокна колагену і еластину, які відповідають за молодість і здоров’я шкіри. Причому, відмова від чистого цукру не вирішить проблему, адже в багатьох продуктах міститься “прихований” цукор, кількість якого також потрібно ругулювати.

За ним йдуть різноманітні штучні приправи і соуси: експерти рекомендують замінити їх натуральними спеціями і приготованими власноруч соусами.

Дівчатам після 30-ти (і до, власне, теж) рекомендується відмовитися від неякісних макаронних виробів, дозволяючи собі лише пасту з твердих сортів пшениці.

З раціону слід викреслити також випічку і білий хліб, що містять велику кількість цукру і глюкози, які можуть порушити вироблення організмом колагену і багатьох білків. Віддавайте перевагу хлібу з висівками і корисним солодощам.

Всупереч всім міфам про користь дієтичних напоїв, фахівці не радять приймати їх дівчатам після 30-ти: шкідливі речовини в їх складі негативно впливають на гормони щитиподібної залози.

Джерело

Поділись


Новини партнерів