Їж і худни: експерти назвали найефективнішу дієту

Дієтологи давно стверджують, що скинути зайву вагу обмежуючи себе у всьому просто неможливо. Тому останнім часом в моду увійшли “лояльні” системи харчування, однією з яких є дієта 5:2.

Суть такої дієти полягає в тому, що п’ять днів протягом тижня ви їсте звичайну для вас їжу. Тільки два дні в тиждень обмежуєте свій раціон. У ці дні допускається з’їдати не більше 500 калорій в день. При цьому, відмовлятися від якихось продуктів харчування не обов’язково.

Як дотримуватися дієти 5:2

  • Пийте якомога більше рідини. Це може бути вода, чай без кофеїну (трав’яний);
  • У розвантажувальні дні виключіть з раціону швидкі вуглеводи: макарони, каші, хліб, фрукти, солодке;
  • Не влаштовуйте два розвантажувальних дні поспіль, оскільки легко можна переїсти після.

Варіанти харчування під час розвантажувальних днів

1. За день до розвантажувального дня вечеряти потрібно о 19:00. Сніданок — на наступний день о 8 ранку (300 калорій). Вечеря — 19:00.

2. Вечеря за день до розвантажувального дня о 20:00. Сніданок пропустіть і обідайте о 12:00 (300 калорій). Вечеряйте о 19:00 (200 калорій).

3. Вечеряйте за день до розвантажувального дня о 19:00. Снідайте о 8:30. З’їдайте всі 500 калорій і на цьому все. Протягом дня пийте тільки воду.

Зазначимо, що вже через кілька місяців дієти, ви знизите рівень холестерину і втратите зайві кілограми. Також за словами дієтологів, за 4 місяці, при суворому дотриманні режиму харчування, можна втратити до 8 кілограмів.

Джерело

Поділись


Новини партнерів