Фахівці назвали 5 легких способів миттєво розігнати метаболізм

Є кілька перевірених і дієвих трюків, які не порушать ваш спосіб життя, але допоможуть максимально ефективно спалювати жир протягом усього дня.

Не сидіть на одному місці

Якщо ви стоїте, а не сидите в метро, ​​доганяєте автобус, який поїхав, вирішили пройтися до наступної зупинки пішки, гуляєте з собакою або навіть просто постійно соваєтеся в офісному кріслі або жуєте жуйку, ви допомагаєте своєму матаболізму. Доведено, що так звана спонтанна або побутова нетренувальна активність (Non-Exercise Activity Thermogenesis, NEAT) допомагає спалювати від 300 до 2000 калорій. Так що домашнє прибирання легко замінить тренування в залі.

Станьте фанатом зеленого чаю

Дослідження показують, що зелений чай може збільшити швидкість метаболізму на 4-5 відсотків. Діє миттєво. До того ж чашка чаю містить всього 2 калорії (без підсолоджувача, звичайно).

Пийте багато води

Суперечки про те, пити чи не пити, не вщухають. Одні нутриціологи запевняють, що нашому організму потрібно дуже багато води, інші опонують – з водою вимиваються всі корисні мікроелементи. У будь-якому випадку, скільки пити, вирішувати вам. Але останнє дослідження вчених з Німеччини показало, що дві склянки води вже через 10 хвилин підсилюють метаболізм на 30 відсотків. І ефект триває більше години.

Вітамін С

Додайте свіжий сік лимона до чаю або води -вітамін С, який в ньому міститься, допоможе прискорити обмін речовин. Дослідження Університету штату Арізона довели, що любителі фітнесу, які не отримують достатньо вітаміну С, спалюють на тренуванні на 25 відсотків калорій менше ніж ті, хто регулярно його приймає.

Смійтесь частіше

Дослідження, опубліковане в науковому журналі International Journal of Obesity стверджує, що сміх хоч і незначно, але допомагає жироспалюванню. Вчені навіть підрахували, що 15 хвилин сміху здатні «розтопити» 40 калорій. Так що робіть дурниці, і смійтеся на здоров’я!

Джерело

Поділись


Новини партнерів