Топ-7 вуглеводів на сніданок: що їсти, щоб схуднути?

Повне виключення вуглеводів з їжі може завдати серйозної шкоди для здоров’я. З іншого боку, вуглеводи швидко піднімають рівень цукру в крові, і якщо їх не утилізувати, призводять до надмірної ваги. Тому під час дієти для схуднення, вуглеводи повинні вибиратися обережно, а не виключатися з щоденного меню. І перший прийом їжі, який дієтологи вважають найважливішим, не обходиться без них.

Вуглеводи, однак, не всі однакові. В цілому, під час дієти для схуднення найкраще зосередитися на хлібі з цільного зерна, соєвому або напівжирному молоці і свіжих фруктах. Ось кілька прикладів сніданку під час дієти для схуднення.

Вівсянка

Багата білками і клітковиною, її можна вживати натуральною, без цукру, з чорницею, горіхами і знежиреним молоком або соєю.

Манго

У манго міститься більше вуглеводів, ніж в пасті, але також є вітамін С, так необхідний протягом дня. Ранковий манговий смузі багатий клітковиною і добре насичує.

Яблука

Цей фрукт багатий вуглеводами, а також волокнами. Серед бажаних сортів – Пінк Леді, що володіє найвищим рівнем антиоксидантів.

Грецький йогурт

Повний білка, кальцію і пробіотиків, грецький білий йогурт є відмінним рішенням для дієти, під час сніданку і не тільки.

Чорниця

Порція чорниці містить 20 грам вуглеводів і величезну кількість поліфенолів, які заважають утворенню жиру. Можна використовувати ягоди на додаток до вівса, йогурту або молока в смузі.

Банан

М’якоть цього фрукта – це хороше джерело калію, що зменшує затримку води, і глюкози, легко засвоюється цукор.

Підсмажений хліб з цільного зерна з джемом

Ідеальне поєднання, щоб почати ранок з улюбленого джему, бажано без цукру.

Джерело

Поділись


Новини партнерів