ТОП-5 серйозних причин пропустити тренування

Існує як мінімум п’ять обставин, при яких ти можеш залишитися вдома без жодного почуття провини.

Бувають випадки, коли тренування становить реальну небезпеку для здоров’я. Ось кілька поважних приводів не піти в тренажерний зал:

Ти хворієш

Фахівці вважають, що під час хвороби тренування потрібно відкласти, віддаючи перевагу відпочинку, сну і рясному вживанню води. Ці заходи необхідні, щоб організм міг нормально відновитися.

У тебе почалися критичні дні

Перший день місячних – вагома причина, щоб відкласти похід в спортзал. У рішенні дилеми: йти чи не йти на тренування під час критичних днів, необхідно орієнтуватися на своє самопочуття. Якщо тебе мучать сильні болі, рясні виділення і запаморочення, від занять спортом краще утриматися.

Ти отримала травму

Перш ніж приступати до тренувань після травми, пам’ятай, що не можна тренуватися через сильний біль. Сильний біль в ушкодженому місці ясно сигналізує про те, що напружувати його ще не можна. В іншому випадку ти ризикуєш перешкодити відновним процесам і посилити проблему.

Ти не виспалася

Здоровий сон покращує ефективність тренувань, а от поганий, навпаки, зменшує ефект від них. Крім цього, невиспана людина сильно ризикує отримати травму під час занять спортом.

Ти пила алкоголь напередодні тренування

Алкоголь діє як сечогінний засіб і сприяє обезводненню, а фізична активність безпосередньо пов’язана з виділенням великої кількості рідини через піт. При накладенні двох цих чинників виведення води з організму відбувається з неймовірною швидкістю, що гарантує сильну дегідратацію і збільшення в’язкості крові.

Поділись


Новини партнерів