Чому не можна змішувати диню з медом

Досить часто можна зустріти твердження, що диня в поєднанні з медом перетворюється на отруту. Давайте розберемося, наскільки правдива ця інформація.

Разом з відкриттям сезону дині частішають випадки харчових отруєнь. І зовсім не тому, що з динями щось не так. Вся справа в тому, що багато хто просто не вміють правильно їх їсти.

Як правильно їсти диню

Через те, що в дині маса клітковини, вона є важким для травлення продуктом. Медики вважають, що їсти диню з користю для організму означає вживати її окремо від іншої їжі, часто і потроху. Не рекомендується запивати диню алкоголем, холодною водою і особливо кислим молоком, кефіром і йогуртом. В іншому випадку можна отримати тяжкість в шлунку і тривале послаблення стільця. Також диню не можна вживати натщесерце, так як вона здатна викликати нудоту і блювоту, що особливо небезпечно для хворих на виразку шлунку.

Кому протипоказана диня з медом

Дехто може все життя без будь-яких наслідків їсти диню, поливаючи її медом, а комусь – краще так не експериментувати. Важливу роль відіграють індивідуальні особливості організму.

Люди, які перенесли порожнинну операцію, і мають спайки і рубці, від одночасного вживання дині і меду можуть отримати непрохідність кишечника. Тому ризикувати своїм здоров’ям і перетворювати два цілющих продукти в гримучу суміш для організму не варто.

Також потрібно пам’ятати, що диня і мед багаті швидкими вуглеводами, які погано впливають на обмін речовин. Ось чому ними не варто зловживати людям, які худнуть.

Поділись


Новини партнерів