Названо найкорисніший напій для зміцнення кісток

Чому необхідно пити кефір.

Кефір – це найпопулярніший і корисний напій.

Така популярність обумовлена тим, що він, завдяки своєму складу, не тільки благотворно діє на організм, але і допомагає впоратися з різними захворюваннями. Давайте розберемося, чи дійсно користь від кефіру настільки велика, і якими властивостями він володіє.

Забезпечує організм поживними речовинами

Кефір містить велику кількість вітамінів А, С, D, В, мінеральних солей, білків, жирів, лактози і кефірних грибків, що утворюють молочну кислоту, які нормалізують роботу багатьох органів. Ці властивості дозволяють поставити його на перше місце серед напоїв, що підвищують життєвий тонус, випереджаючи навіть свіжовичавлені соки.

Зміцнює імунітет

Завдяки своєму багатому складу кефір сприяє виробленню імунних клітин, що робить організм стійким до різних захворювань, особливо сезонних інфекцій.

Легко засвоюється організмом

Молочна кислота, що міститься в натуральному кефірі, сприяє розщепленню білка (казеїну). Ось чому він засвоюється в 4-5 разів швидше, ніж молоко.

Не викликає алергії

Цей дивовижний напій не викликає алергічних реакцій. Молоко, з якого робиться кефір, містить в собі велику кількість алергенів, але в процесі його зброджування, вони зникають. Тому кефір є одним з основних продуктів харчування дитячої кухні. Також він дуже корисний і для дорослої людини, а його часте або постійне вживання можна сміливо рекомендувати всім.

Зміцнює кістки і нігті

Завдяки високому вмісту кальцію, кефір сприяє зміцненню кісток і нігтьової пластини. При годуванні груддю велика частина кальцію йде в грудне молоко, тому цей напій необхідний жінкам, що годують. Крім того, він стимулює вироблення грудного молока. Ще кефір є засобом профілактики остеопорозу у літніх людей.

Сприяє схудненню

Чимало людей випробували на собі кефірні розвантажувальні дні, і багато хто відзначає хороший результат. Подібна дієта досить збалансована і дозволяє знизити рівень холестерину в крові. Адже разом з кисломолочним продуктом людина отримує білки, вітаміни і мікроелементи. І це при мінімумі калорій.

Втамовує голод і спрагу

Кефір здатний тамувати не тільки голод, а й спрагу. Вам вдасться таким чином вбити, що називається, двох зайців.

Покращує травлення

Кефір допомагає врегулювати роботу кишечника. Міцний (триденний) кефір надає закріплюючу дію на шлунково-кишковий тракт, а слабкий (одноденний) або середній (дводенний) – попускає. До того ж цей чарівний напій блокує гнильні процеси і нормалізує мікрофлору кишечника. Крім того, вечірній прийом кефіру дозволить не тільки втамувати голод, який часто охоплює нас перед сном, але і допомогти організму впоратися з тією їжею, яку ви з’їли під час вечері.

Допомагає прокинутися

Ранковий кефір надає тонізуючий ефект. Він допомагає струсити залишки сну, прокинутися для нової діяльності і пробудити здоровий апетит.

Заспокоює нервову систему

Достовірно встановлено: усі молочні продукти володіють заспокійливою дією, знімають напругу і розслаблюють, як нервову, так і м’язову систему.

Джерело

Поділись


Новини партнерів