Шкідливі продукти, які необхідно виключити з раціону

Чи хотіли б ви їсти щодня на 500 калорій менше, але єдиний спосіб, який ви знаєте, це голодувати? Найголовніше – це виключити зі своєї дієти шкідливі продукти.

Прочитайте наші рекомендації. Ви зрозумієте, як це зробити, і, крім того, дізнаєтесь, чим можна замінити певні шкідливі продукти.

Тепер ви знаєте, що якщо ви хочете схуднути і мати підтягнуте тіло, вам доведеться навчитися уникати певних продуктів і зменшувати розмір своїх порцій.

Якщо ви будете дотримуватися цих порад, ви помітите, що кількість калорій, яку ви споживаєте в день, значно зменшиться. При цьому вам не доведеться докладати багато зусиль, ви не будете голодувати і у вас не буде поганого настрою.

Нумо подивімося, які шкідливі продукти краще не вживати, щоб усунути непотрібні калорії.

Шкідливі продукти, які краще не вживати

1. Морозиво

Морозиво – це те, чого ви ніколи не зможете відмовитися? Просто замініть шоколадне морозиво на морозиво з фруктами.

За допомогою цієї маленької поради, ви зменшите кількість калорій з 227 до 132 у порції, яка складається з двох кульок, а також зменшите кількість жиру.

2. Кекси

Якщо ви любите кекси і булочки і завжди купляєте шоколад, краще обирати їх зі смаком імбиру. Вам може сподобатися ще більше.

У той час як шоколад зазвичай містить 535 калорій на порцію, імбирні кекси містять лише 230.

  • Пам’ятайте, що шоколад дуже калорійний, тому, коли тіло говорить вам, що воно хоче чогось солодкого, спробуйте цю імбирну альтернативу.

3. Тунець

Зменшити кількість калорій, яку ви їсте, набагато простіше, ніж ви думаєте. Наприклад, можна просто замінити консервований тунець в олії на тунця у воді.

Цей простий трюк призведе до того, що тунець, який ви будете споживати, буде містити лише 96 калорій замість 190.

Крім того, ви не втратите жодних корисних властивостей та переваг тунця. Хоча жирів буде менше, у тунці все ще буде багато вітамінів (A, B12, D, E), амінокислот і мінералів (йод, калій, залізо і фосфор).

4. Закуски

Якщо вам іноді подобається трохи поласувати і перекусити, пам’ятайте, що попкорн, наприклад, має менше калорій, ніж горіхи.

  • 100 грамів змішаних горіхів містить понад 600 калорій, тоді як така ж кількість попкорну має лише 375.

5. Фрукти замість печива

Печиво зазвичай допомагає вам між основними прийманнями їжі, але це не найкращий варіант, який ви маєте у своєму розпорядженні.

Якщо ви хочете з’їсти закуску, пам’ятайте, що печиво містить більше цукру, ніж ваше тіло дійсно потребує.

  • Краще за все вибирати фрукти, які нададуть вам достатню кількість вітамінів і мінералів, які потрібні вам протягом дня.

6. Вівсянка замість пластівців

Вівсянка може стати ідеальною заміною вашого звичайних пластівців. Пам’ятайте, що ви можете купити вівсянку з фруктами або горіхами, і це набагато кращий варіант, ніж запаковані пластівці.

До пластівців зазвичай додають ароматизатори і цукор, що змушує вас більше їсти. Коли ви споживаєте їх у великій кількості, калорійність цих двох продуктів є зовсім іншою.

  • Крім того, вівсянка має лише 184 калорії на 100 грамів, тоді як упаковані пластівці мають 375.

7. Картопля

Вірте чи ні, заморожена картопля, замість свіжої, змусить вас менше їсти.

Попри те, що дійсно замороженій картоплі не вистачає такої якості свіжості, ви будете почувати себе насиченими довше після того, як ви її з’їли.

  • Чому так? Заморожена картопля має набагато корисніші типи крохмалів, що означає, що ви не будете постійно голодними.

8. Чипси

Якщо ви, зазвичай їсте чипси вдома, спробуйте готувати їх самостійно з овочів.

Калорійність буде набагато нижчою, ніж у картопляних чипсів, які ви можете купити в магазині.

Одна порційна пачка чипсів може містити до 500 калорій за 100 грамів, а овочеві чипси мають лише 221 калорію.

Без сумніву, є дуже багато прекрасних способів, як зменшити кількість калорій. Тому ви повинні враховувати їх, коли їсте шкідливі продукти!

Джерело

Поділись


Новини партнерів