Ніс людини видає її приховані хвороби

Ніс може почати виглядати по-іншому не тільки через пластику або косметичні процедури. Лікарі розповіли про те, що в плані діагностики людський ніс досить інформативний, і по змінам в його вигляді можна дізнатися про різні проблеми зі здоров’ям.
За словами фахівців, які виступили на сторінках видання «Телеграф», ніс людини бере участь в таких важливих процесах, як дихання, нюх, міміка. На глибоко приховані процеси, які відбуваються в організмі, ніс може відреагувати тими чи іншими симптомами, зазначили вони.
Зокрема, якщо на носі стали проступати прожилки кровоносних судин, це може свідчити про підвищений кров’яний тиск, запалення вен. Також про проблеми з артеріальним тиском може говорити синьо-червоний відтінок носа: в цьому випадку можна запідозрити гіпотонію.
«Якщо тріскають судини на шкірі біля крил носа – це сигналізує про застійні явища в організмі. Потовщені або надто бліді крила носа характерні для захворювань носа», – додали терапевти.
Поперечна зморшка на переніссі, за їхніми словами, найчастіше буває знаком гіпофункції щитовидної залози. Припухлість в області перенісся (навіть невелика) – свідчить про запальний процес в носі, наприклад, поліпи.
Якщо ніс періодично або постійно червоніє, це може вказувати на хронічні захворювання шлунка, підказали медики. Що стосується кінчика носа, то якщо він білий, найімовірніше, причиною тому є порушення в кровообігу або виразкова хвороба.
Джерело
Поділись


Новини партнерів