Фахівці назвали продукти, які допоможуть позбутися від зайвого жиру на животі

Вчені назвали способи, які допоможуть позбутися від зайвого жиру, який оточує внутрішні органи людини. У невеликих кількостях вісцеральний жир необхідний для нормального функціонування організму, однак його надлишки приводять до серйозних проблем, в тому числі передавлювання шлунка, печінки, кишечника і зміни гормонального фону.

Відповідно до опублікованого в журналі BMC Medicine дослідження, дієвим заходом для спалювання такого жиру є білкова дієта.

Відзначається, що споживання білка – курячої грудки, яєць, тунця, мигдалю, червоної сочевиці і запечених бобів – може зменшити тягу до їжі на 60% і підвищити метаболізм на 800-100 калорій в день.

Також експерти радять відмовитися від цукру, солодких напоїв і вуглеводів, стверджуючи, що при виконанні всіх умов людина розвантажує свій раціон на 400 калорій в день.

При цьому автори дослідження не рекомендують підвищувати фізичне навантаження, підкреслюючи, що при виконанні класичних вправ в спортзалі жир з живота і стегон зникає в останню чергу. Позитивним видом активності вони називають ходьбу і плавання.

Джерело

Поділись


Новини партнерів