Продукти, через які ви непомітно набираєте вагу

Сидячи на дієті або просто ведучи здоровий спосіб життя, ми намагаємося не їсти багато шкідливих продуктів. Але в звичайному житті зачаїлися такі інгредієнти, про шкоду яких ви ніколи не підозрювали.

Соки з пакетів. Так, саме такі “здорові” соки в пакетах можуть непомітно завдати чималої шкоди фігурі і здоров’ю. У них міститься дуже багато консервантів, барвників і взагалі хворих речовин, які краще замінити простою чистою водою, а ще краще з лимоном.

Сухі сніданки “фітнес”. Слово “фітнес” в назві не має нічого спільного з схудненням. Тільки в склянці таких ласощів міститься 30 грамів цукру при нормі 50 грам в день. Якщо не можете відмовитися від готового швидкого перекусу вранці, ви можете пиготувати його самі – всього лише змішайте вівсяні пластівці, мед, родзинки, горіхи і яблука і інші інгредієнти за смаком.

Йогурти і сирки. Ще одна річ, яку завжди вважали здоровою і дієтичною виявилася в нашому списку. Звичайно, адже цілих 5 ложок цукру міститься тільки в 300 мілілітрах питного йогурту. Найкраще вживати натуральний “чистий” йогурт без добавок і всіляких смакових замінників.

Кава 3 в 1. Життя без кави неможливе? Багато хто погодиться з цим твердженням, але коли вони почують, що, випивши тільки склянку 3 в 1, вони поповнюють баланс цукру ще на 10 грам і додають 70 ккал до добової норми, напевно, відмовляться вживати такий швидкий напій.

Сосиски. Звичайно, всі знають про шкідливість ковбасних виробів, але коли з’їдають чергову порцію сосисок, виправдовують себе тим, що вони дієтичні. Запам’ятайте, навіть в “дієтичних” сосисках міститься величезна кількість жирів, навіть не звичайних, а так званих – трансжирів. Краще витратьте 15 хвилин на куряче філе (якщо посмажити дрібними шматочками на сухій сковороді, більше часу не займе).

Джерело

Поділись


Новини партнерів