Вчені назвали продукти, які не можна їсти після 30 років

Науковці склали список потенційно небезпечних смаколиків, від яких краще відмовитися назавжди.
Дослідники з декількох країн з’ясували, що є продукти, які не варто їсти людям, яким уже виповнилося 30 років.
Так, це актуально для представників обох статей починаючи з цього віку, навіть якщо вони ще не відчувають проблем зі здоров’ям. Йдеться про цілий список продуктів, від яких варто відмовитися тим, хто піклується про своє здоров’я.
Вчені відзначають, що після 30 років у чоловіків і жінок починають з’являтися дрібні зморшки, які провокуються високим тиском. Уникнути цього можна, змінивши свій раціон. Краще не вживати готові супи, які розводяться гарячою водою, оскільки в них немає практично ніяких корисних властивостей.
На другому місці  у списку заборонених продуктів опинилися хлібобулочні вироби. Якщо повністю виключити їх неможливо, то варто хоча б скоротити їх споживання, оскільки такі продукти у великій кількості можуть негативно позначитися на фігурі.
Після 30 років у людей сповільнюється метаболізм і вони починають активніше набирати зайву вагу, а кількість необхідних в день калорій помітно скорочується.
Продукти з високим вмістом цукру також не варто їсти. А до них відносять йогурт, наприклад. Йогурт можна їсти тільки натуральний, який не містить великої кількості цукру та інших добавок.
При цьому фруктів і овочів варто їсти більше, оскільки в них містяться корисні вітаміни і мікроелементи.
Поділись


Новини партнерів