Озвучені головні ознаки наближення інфаркту

Деякі фізіологічні маркери можуть проявитися за місяць до настання критичного стану, заявили кардіологи з США. Вони сформулювали перелік симптомів того, що судинна система працює на межі і серцевий напад вже дуже близький.
Зокрема, про наближення серцевого нападу говорять відчуття дискомфорту в грудній клітці і невралгія в її лівій частині, наводиться думка лікарів в «OaNews».
«Часто передвісником серцевого нападу можуть бути болі в грудині під час фізичної активності або навіть простої прогулянки», – доповнили експерти.
Про проблеми з кровопостачанням говорять набряки, що виникають без приводу. Якщо не було випито багато рідини, а в раціоні немає солінь, то набряклість, що виникає при цьому, – тривожний знак, що вимагає звернення до лікаря, підкреслили фахівці.
Також медики розповіли про те, що на зниження функцій міокарда або легень вказують відчуття ознобу, не пов’язаного з особливостями погоди. «Нерідко людину починає« морозити »за кілька місяців до серцевого нападу», – відзначили вони.
Хронічна втома і втрата енергії, за словами вчених, також є провісниками інфаркту, що насувається. Якщо вже до обіду виникає почуття фізичного безсилля і немає бажання що-небудь робити, то це вимагає особливої ​​уваги і обстеження у кардіолога, підказали фахівці.
Крім того, в список знаків, що насторожують, вчені внесли відчуття запаморочення і мінливу координацію рухів, а також задишку.
Джерело 
Поділись


Новини партнерів