Знайдений простий рецепт вічної молодості

Секрет вічної молодості, розкритий дослідниками зі Сполучених Штатів Америки, виявився дуже простим, однак дієвим тільки для жінок – з’ясувалося, що представниці прекрасної статі, статеве життя яких характеризується стабільністю і регулярністю, старіють повільніше.

«Жінки, які займаються любов’ю хоча б раз на тиждень, старіють в меншій мірі, ніж ті, які займаються любов’ю рідше. Регулярні статеві контакти сприяють зміцненню імунітету і в цілому зменшують шкідливий вплив стресових чинників на жіночий організм. Загалом, регулярні інтимні стосунки – це один з найбільш дієвих антивікових засобів для жінок » , – цитує інформаційний ресурс politexpert.net авторів дослідження, співробітників розташованого в Сан-Франциско Каліфорнійського університету.

Вчені провели комплексний експеримент, перш ніж робити відповідні висновки – вони, зокрема, вивчали мікробіологічні показники жінок, які брали участь в експерименті.

«Ми відкрили деякі дуже дивні подробиці – виявилося, що жінки, у яких регулярне статеве життя, мають більш довгі теломери – це кінцеві ділянки хромосом, які стають коротшими з віком», – додають вчені.

Джерело

Поділись


Новини партнерів