Лікарі назвали страви, які не можна їсти на наступний день

Деякі продукти харчування, які були використані в кулінарії, не потрібно їсти на другий день після готування, – про це заявили лікарі-епідеміологи з США. Порушення цього принципу загрожує високим ризиком потрапляння найсильніших токсинів в організм, що здатне викликати різні захворювання, аж до онкології.
В окремих видах продуктів на другий день після приготування з них страв можуть утворюватися небезпечні для здоров’я сполуки, пише про ці висновки американських медиків «OaNews».
Зокрема, в «чорний» список вчені внесли рослинне масло, рис та овочі.
«Ці продукти в сирому вигляді часто забруднені великою кількістю бактерій, здатних виживати навіть після кип’ятіння. Багато різновидів страв з них містять нітрити, здатні погіршити ваше самопочуття аж до появи задишки, головного болю та судом », – констатували епідеміологи.
Саме науковці порекомендували не зберігати в холодильнику більше 12 годин кулінарну продукцію з овочів. Також не можна їсти повторно розігріті страви, що містять олію. Неодноразове нагрівання масла призводить до активації лінолевої кислоти, що сприяє утворенню небезпечних токсичних сполук, через дії яких розвиваються рак або інсульт.
Що стосується рису, то в ньому, як відзначили вчені, розмноження мікроорганізмів починається, коли, будучи звареним, він простояв протягом години при кімнатній температурі.

Джерело
Поділись


Новини партнерів