Цю ягоду часто плутають з полуницею і недооцінюють

Суниця – маленька і приваблива ягода, яку часто спутають з полуницею і недооцінюють. І зовсім даремно. І сьогодні ми розповімо чому.

Так, якщо про полуницю ми знаємо все, черешню обожнюємо і насолоджуємося чорницею, а після заїдаємо все смородиною, то кожен другий житель великого міста суницю ігнорує.

Якщо звернути увагу на цю маленьку ягоду, то можна бути повністю впевненим, що суниця – це не тільки смачно, але й дуже корисно.

Чим корисна суниця?

Суниця містить в собі величезну кількість корисних вітамінів і мінералів, які і роблять її максимально привабливою. Особливо для маленьких дітей. Так, у складі суниці містяться класичні вітамін А, вітамін В, вітаміни РР, Е і Н. І, звичайно ж, багато вітаміну С. Крім того, в суниці можна знайти кальцій, хлор, залізо, сірку і цинк.

До речі, суниця є натуральним антиоксидантом, а це значить, що при регулярному вживанні можливо зупинити процеси старіння шкіри. Вона здатна зміцнювати організм, допомагає при авітамінозі і недокрів’ї. Рекомендується при атеросклерозі і підвищеному тиску.

Суниця сприяє поліпшенню апетиту, позитивно впливає на шлунково-кишковий тракт і повністю відновлює метаболізм.

Крім усього цього, суниця нормалізує роботу печінки, має сечогінну дію і виводить холестерин з організму.

Цікаво те, що суниця є продуктом, який нейтралізує негативні наслідки куріння, допомагає боротися з раковими захворюваннями. Суниця актуальна при лікуванні стоматиту і ангіни.

Калорійність суниці

Суниця часто використовується в дієтології. А сунична дієта сприяє досить швидкому схудненню і, найголовніше, без негативних наслідків (через достатню кількість поживних компонентів). Калорійність суниці становить 41 ккал на 100 грам.

Чим шкідлива суниця?

Суниця корисна тільки в тому випадку, коли нею не зловживати. Вона – дуже сильний алерген, тому варто бути обережним і простежити, щоб не з’явилося якоїсь алергічної реакції. Слід проконсультуватися у фахівця.

Джерело

Поділись


Новини партнерів