Поліпшити стан хребта зовсім не складно

Woman rubbing aching back

Фахівці стверджують, що спина людини являє собою унікальну структуру, яка легко травмується, якщо не дбати про неї належним чином. На думку лікарів, м’який кутовий диван допомагає зберегти здоров’я спини. Люди, які одного разу зіткнулися з недугами опорно-рухового апарату, мріють зміцнити свої спинні м’язи, щоб уникнути рецидивів.

Знаючи про способи підтримки спини можна запобігти виникненню неприємних відчуттів і неправильної постави. Як відомо хребет людини складається з більш ніж 20-ти рухомих хребців. Між ними розміщуються диски, амортизуючі удари. За словами експертів, хребці і диски пов’язані м’язами, які підтримують вертикальне положення спини. У разі, якщо якась частина спини травмується і починає хворіти, людині необхідно звернутися за допомогою до фахівця.

Збалансований стан спинних м’язів, який проявляється в нормальному функціонуванні поперекового, шийного і грудного відділів хребта, є ознакою того, що спина абсолютно здорова. Медики стверджують, що здоров’я спини багато в чому залежить від пружності і гнучкості дисків. Для поліпшення діяльності опорно-рухового апарату рекомендується займатися спортом і регулярно виконувати фізичні вправи.

Вправи – це одна з найголовніших складових зміцнення хребта. Саме спорт допомагає підтримувати правильне функціонування не тільки спини, але і всього організму. Фітнес грає важливу роль в запобіганні появи недуг опорно-рухового апарату. Всі вправи, які зміцнюють спину, можна розподілити в 3 групи: аеробні, силові і розтяжка. За словами медиків, фізичне навантаження не повинне бути надмірним, тренуватися потрібно повільно, щоб не виникало дискомфорту. Фахівці стверджують, що виконуючи розтяжку і силові вправи, людині необхідно правильно дихати. На етапі розслаблення слід робити видих, а вдих – в момент напруги.

Силовий тренінг зміцнює м’язовий корсет спини, покращуючи загальний стан здоров’я. Подібного роду вправи сприяють збільшенню тонусу, появі преса, нормалізують діяльність хребта. Правильно сформовані м’язи спини запобігають виникненню травм. Комплекси вправ на розтяжку рекомендується виконувати перед інтенсивними тренуваннями. Розтяжка допомагає підготувати м’язи до високої фізичної активності.

Джерело

Поділись


Новини партнерів