Названо найнебезпечніші для здоров’я фрукти і овочі

Вчені з США назвали небезпечні для здоров’я фрукти і овочі. Фахівці провели дослідження, проаналізували результати і вирішили, що найбільшої шкоди для організму людини може принести полуниця, оскільки в ній міститься до 70% пестицидів.

Дані хімічні засоби широко використовуються для боротьби з шкідниками і запобігають захворюваннім різних сільськогосподарських культур. Але крім позитивних якостей, вони призводять до негативних наслідків при підвищеній концентрації в овочах і фруктах. Також побоювання вчених викликає вживання таких продуктів як: персики, селера, бобові, малина, груша, суниця і гриби. Експерти рекомендують обмежувати їх кількість в раціоні.
Найменше число пестицидів міститься в кабачках і авокадо. Дані продукти можна вживати, не побоюючись негативних наслідків, – заявляють фахівці. Зараз багато людей намагаються дотримуватися принципів правильного харчування, концентруючись переважно на вегетаріанській їжі. Однак для того, щоб мати міцне здоров’я потрібно вести рухливий спосіб життя. Вчені рекомендують частіше відвідувати спортивний зал, щоб перебувати в хорошій фізичній формі.
Поділись


Новини партнерів