Медики підказали, як допомогти печінці регенерувати

Печінка – «комплексний завод нашого тіла», є гігантською системою фільтрації, яка повинна працювати в оптимальних умовах, щоб ви не стикалися з проблемами зі здоров’ям.

Оскільки печінка у дорослих людей, як правило, перевантажена роботою, вона вже втомлена або навіть майже вичерпала свої резерви. Слід знати, як допомогти їй відновитися.

Ми дамо далі кілька корисних порад для того, щоб захистити цей важливий орган.

Печінка виконує життєво важливі функції в організмі. Вона допомагає в детоксикації, видаляє деякі отрути з крові, секретує жовч і бореться з інфекціями. Важливо знати, як за нею доглядати і захистити від негативних впливів.

Ось, як ви можете допомогти печінці регенерувати:

• Вживайте велику кількість сирого салату з гірких трав: цикорію, артишоку, кульбаби.

• Приймайте екстракт розторопші, який є одним з кращих гепатопротекторних засобів. Не нехтуйте буряком, бо він також корисний для печінки.

• Замініть кілька разів на тиждень у вашому щоденному раціоні м’ясо, особливо свинину, на рибу. Якщо ви їсте багато курятини і яєць, також іноді замість них їжте відварну або запечену рибу.

• Їжте такі продукти в невеликій кількості: вершкове масло, вершки, сало, бекон. Таким чином, більша частина жиру переробляється вже в шлунку, а печінка розслабляється і полегшується її завдання.

• Зменшіть порції їжі і тримайтеся подалі від важкої їжі перед сном.

• Повною мірою використовуйте велику кількість фруктів і овочів. Це найкращий час, щоб підтримати і очистити печінку.

Джерело

Поділись


Новини партнерів