Ефективний засіб для запобігання раку кишківника

Багато досліджень показують, що вживання цього сухого плоду з пребіотичними властивостями може значно понизити ризик раку товстої кишки.
Пробіотик – корисна кишкова бактерія. Пребіотик – це речовина, звичайно це їжа, яка сприяє зростанню корисних бактерій. А також стримує зростання шкідливих бактерій.

Дослідження, про яке ми говоримо, було проведене доктором Ненсі Тернер з престижного Техаського університету A & M.

Суть досліджень полягало в тому, щоб побачити, як вживання сушених слив сприяло збереженню корисних бактерій в кишківнику. Ці бактерії часто називають кишковою мікрофлорою.

Наявність здорових бактерій знижує ризик розвитку раку товстої кишки, безпосередньо борючись з раковими клітинами, в результаті запобігаючи зростанню пухлини.

Існує більше 400 різних видів бактерій, що мешкають в нашій кишці. Деякі з них корисні, інші нейтральні, а також є і шкідливі.

Важливо підтримувати відповідну структуру цієї мікрофлори, в якій повинні переважати корисні бактерії. Якщо цей баланс порушений, то може статися розмноження поганих бактерій, в результаті це призводить до запалення.

А ми усі знаємо, запалення і особливо хронічне запалення є однією з головних причин розвитку пухлин.

Фенольні з’єднання мають широкий спектр ефектів для здоров’я.

Наприклад, вони діють як антиоксиданти, які нейтралізують вільні радикали. Відомо, що вони ушкоджують ДНК і збільшують ризик розвитку ракових клітин.

У дослідженні вивчалася специфічна дія фенольних з’єднань на мишей, які були розділені на 2 групи.

Перша група мишей отримувала дієту, що містить сушені сливи. Інша група отримала контрольну дієту, подібну до першої, але без сушених слив.

Обидва типи дієт мали однакову кількість калорій і кількість вуглеводів, жирів і білків. Це гарантувало, що єдиною відмінністю між ними є тільки сушені сливи.

Потім дослідники досліджували вміст кишківника, а також тканини в товстій кишці.

Вивчивши кишківник мишей, дослідники зробили два дивовижні відкриття.

Перше відкриття – це миші, що вживали сливи, мали більше корисних і менше шкідливих бактерій в кишківнику.

Інша група мишей мала протилежний результат.

Грунтуючись на цих результатах, дослідники дійшли висновку, що миші, що вживали сливи, мали набагато меншу вірогідність захворювання раком.

Головний висновок доктора Ідея Тернера полягає в тому, що вживання сушених слив допомагає підтримувати здорову мікрофлору в товстій кишці, а також усуває запалення.

В результаті це призводить до прямого і значного зниження ризику колоректального раку.

Джерело

Поділись


Новини партнерів