5 шкідливих звичок, які призводять до болю в спині

Якщо тебе часто турбують болі в спині, можливо, причина дискомфорту ховається в твоїх звичках.
Ти спиш на незручному ліжку
Неправильний матрац здатний завдати серйозної шкоди хребту. Експерти рекомендують вибирати ортопедичний матрац середньої жорсткості, щоб виключити больові відчуття в спині.
Ти завжди носиш сумку на одному плечі
Якщо ти постійно носиш сумку на правому або лівому плечі, хребет отримує нерівномірне навантаження, що з часом може призвести до викривлення і болів в спині. Тому бажано носити сумку на різних плечах, а ще краще –  купити собі гарний рюкзак.
Ти не займаєшся спортом
Сидячий спосіб життя може спровокувати не тільки зайву вагу, але і болі в спині. Сильні м’язи – це той каркас, який підтримує хребет і оберігає його від травм. Регулярно роби серцево-судинні і силові вправи, але не забувай також про важливість розминки і йоги.
Ти неправильно піднімаєш тяжкості
Більшість людей погано уявляє, як правильно піднімати тяжкості. Звідси нескінченні скарги на болі в спині. Якщо тобі потрібно підняти важку сумку або коробку, присядь з прямою спиною, візьми вантаж і тільки потім обережно випрямися. Це допоможе знизити навантаження на хребет і не зірвати спину.
Ти довго знаходишся в незручній позі

Сидіти в офісі і працювати стоячи (перукарем, адміністратором або продавцем) – однаково шкідливо для хребта. Намагайся побільше рухатися в перервах або робити спеціальну зарядку для офісних співробітників.

Поділись


Новини партнерів