4 відмінних джерела білка для м’язів крім м’яса і сої

Серед людей, що ведуть активний спосіб життя, поширена думка про те, що повноцінні білки для будівництва м’язової маси дають тільки м’ясо або соя. Однак експерти в області фітнесу з Португалії назвали 4 інших чудових джерела білка, які допоможуть зміцнити імунітет і наростити мускулатуру.

Зелений горошок. Ви можете готувати горошок на пару або в гарячій воді, або споживати його в сирому вигляді, додаючи в салати та інші продукти харчування. У будь-якому випадку зелений горошок є чудовим джерелом білка і якісних амінокислот. Необхідно лише купувати цей продукт свіжим для того, щоб він зберігав всю користь для здоров’я.

Чорні боби. Подібно до квасолі і гороху чорні боби також насичені білком і є хорошим джерелом антиоксидантів. Гарненько промийте цей продукт, замочіть на 14 – 16 годин, а потім помістіть в скороварку і використовуйте в якості наповнювачів для сендвічів або соусу каррі поряд з іншими овочами.

Гарбузове насіння. Сире несолоне гарбузове насіння вважається чудовим джерелом білка, який забезпечує нас почуттям насичення і позбавляє від голодних спазмів. Включіть в щоденний раціон чайну ложку гарбузового насіння, а якщо ви регулярно відвідуєте спортзал, то цю порцію необхідно збільшити до двох чайних ложок.

Горіхи. Ще одне фантастичне джерело білків для всіх вегетаріанців. Особливо велику цінність представляє суміш мигдалю, кеш’ю, волоських горіхів і арахісу. Але переконайтеся в тому, щоб всі ці горішки були несолоними. Можна навіть додати сюди трохи насіння кунжуту для того, щоб даний продукт зміцнював ваш імунітет і збільшував м’язову масу.

Джерело

Поділись


Новини партнерів