Медики назвали популярний продукт, який істотно скорочує життя

Надмірна любов до м’яса скорочує життя. І, хоча з точки зору дієтології вживання білкових продуктів допомагає виглядати струнким і підтягнутим, захопленість таким раціоном може скоротити тривалість життя.

До подібного висновку прийшли австралійські вчені з Університету Сіднея.

Фахівці з Австралії застерігають від надмірного захоплення типами харчування з низьким рівнем вуглеводів і високим рівнем білка. На їхню думку, в певному віці краще, навпаки, знизити споживання білка.

«Скорочення споживання білка в середньому віці може бути кращим способом для забезпечення більш тривалої тривалості життя», – такий висновок був озвучений фахівцями з Університету Сіднея.

Вони апелюють до результатів ряду останніх досліджень, що представляють докази того, що постійне сидіння на дієті з високим вмістом білка робить негативний вплив на тривалість життя. Особливо небезпечна захопленість білковим раціоном у віці від 50 до 65 років, констатують вчені.

«Білок може допомогти з втратою ваги в короткостроковій перспективі, але його надлишок може скоротити ваше життя. Людям середнього віку не варто вживати більше 100 грамів білка в день», – резюмували дослідники.

На їхню думку, в середньому віці доцільно дотримуватися «японського стилю» в харчуванні – 80% овочів, 10% білка і 10% жиру.

Раціон харчування за даним принципом є типовим для населення острова Окінава. Саме там живе велика кількість довгожителів з низьким рівнем серцево-судинних захворювань, раку та інших вікових хвороб, нагадали фахівці.

Джерело

Поділись


Новини партнерів