Вісім продуктів, які необхідно включити в свій раціон при сидячому способі життя

Людям, які в силу роботи і своїх занять змушені багато часу сидіти на стільці, лікарі наполегливо рекомендують включити в раціон харчування ці продукти.

Зокрема, при сидячому способі життя потрібно обов’язково їсти ягоди, вважають фахівці. Малорухливість сприяє розвитку запальних процесів в організмі через мляве кровопостачання і недостатнє в зв’язку з цим живлення тканин. Багато ягід містять в собі велику кількість флавонідів – антиоксидантних речовин, які ефективно борються із запальними явищами.

Також надзвичайно корисні горіхи: в щоденному раціоні обов’язково має бути присутня жменя будь-яких горіхів. Цей продукт містить корисні жирні кислоти омега-3 в поєднанні з високим рівнем клітковини – даний мікс має виражену протизапальну дію на кишечник, який особливо сильно страждає від тривалого сидіння.

Крім цього, власникам сидячої роботи знадобиться оливкова олія. За словами експертів, оливкова олія доведено знижує ризики розвитку хвороб серцево-судинної системи, а також стимулює жировий метаболізм і допомагає не набирати зайву вагу.

Крім того, при малорухливому способі життя  рекомендуються імбир і часник. Імбир відрізняється підвищеним рівнем антиоксидантів, які допомагають від запалень, а часник – речовину аліцин, під впливом якої організм краще контролює вміст жирів і цукру в крові.

Інші корисні продукти – це ананас і авокадо. Компоненти ананаса йдуть на користь обміну речовин, стимулюють організм активніше використовувати власний жир для вироблення енергії. Авокадо сприяє виробленню інсуліну, захищаючи від підвищення цукру в крові і пов’язаних з цим неприємних наслідків.

Жирну морську рибу корисно вживати в їжу тим, хто багато часу проводить на стільці, оскільки в ній відсутні небезпечні для організму трансжири, але є багато корисного жиру, необхідного організму для активних фізіологічних функцій.

Джерело

Поділись


Новини партнерів