Чому шкідливо пити мінеральну воду?

На що звернути увагу при виборі води, щоб отримати максимум користі і смаку?

Природне походження

Можна взяти просту воду і додати в неї солі і мінерали на заводі. Склад буде схожий, тільки ось зі справжньою мінеральною водою буде мало спільного. Мінеральні води – це складні розчини, корисні речовини в них містяться у вигляді іонів, молекул, газів, колоїдних частинок. Тобто природа працює набагато складніше, ніж завод.

Мінеральними природними питними водами називаються води, видобуті з водоносних горизонтів або водоносних комплексів, захищених від антропогенного впливу, що зберігають природний хімічний склад і відносяться до харчових продуктів, а при підвищеній мінералізації або при підвищеному вмісті певних біологічно активних компонентів надають лікувально-профілактичну дію.

При виборі води потрібно читати, звідки заливали вміст в пляшку: з джерела чи з-під крана. Звичайно, обробку проходить будь-яка вода, але її джерело критично важливе для якості.

Вміст мінералів

Доведеться ненадовго стати хіміком і подивитися, що зазначено на етикетці.

Хімічний склад мінералок дуже різниться. І в залежності від того, що переважає, її застосовують при різних захворюваннях.

Чи означає це, що просто так взяти і купити мінералку можна? Не зовсім. Є води, що містять основні мінерали, які потрібні всім і кожен день, тобто вони в будь-якому випадку допомагають підтримати водно-електролітний баланс. Зверніть увагу на те, щоб в складі води був кальцій, натрій, магній і калій.

Мінералізація

Якщо склад мінералів – це те, які солі входять в мінералку, то мінералізація – це скільки їх тут є.

Найчастіше на етикетках написано «столова» або «лікувально-столова», на цю класифікацію як раз впливає і кількість мінералів. Слово «лікувальний» в назві продукту має на увазі, що його не можна просто так взяти і почати пити. Потрібно дізнатися, чи можна вам їм лікуватися і в яких кількостях. А ось столові варіанти підходять на кожен день. Слабка мінералізація – до 1 000 мг / 179; – означає, що мінералка відмінно підійде для занять спортом або в якості доповнення до обіду.

Джерело

Поділись


Новини партнерів