Хочете виглядати молодше? Перестаньте робити ці речі і результат вас здивує

На утворення зморшок і втрату пружності шкіри впливають безліч факторів, у тому числі і звички, які ми вважаємо нешкідливими.

Перш за все, до передчасної появи зморшок, втрати еластичності, погіршення кольору обличчя і інших проблем призводять шкідливі звички. Тим, хто хоче зберегти красу на довгі роки потрібно відмовитися від куріння і алкоголю – це золоте правило. Ніякі засоби по догляду не здатні творити чудеса, якщо ваша шкіра постійно піддається впливу токсинів.

Не менш згубно впливає на шкіру надмірне захоплення засмагою. Так, під дією сонячних променів шкіра стає більш гладкою і набуває красивого відтінку, зникають дрібні недосконалості, але насправді шкіра піддається великим стресам, особливо, якщо ви не дуже стежите за захистом від ультрафіолетового випромінювання. Захоплення сонячними ваннами може призвести до утворення зморшок, а також небезпечне для організму в цілому.

На глибину зморшок неабиякий вплив мають м’язи обличчя. Мімічні м’язи необхідно тримати не тільки в тонусі, але і під контролем – якщо ви постійно такі похмурі, то не варто дивуватися появі зморшок в міжбровній зоні.

Дуже важливо стежити за своїм харчуванням і кількістю вживаної рідини. І дієти і переїдання однаково погано позначаються на шкірі, для неї найкраще – збалансований раціон. Нерідко зморшки поглиблюються через брак рідини, варто пам’ятати, що деякі продукти і напої виводять з організму вологу і це позначається на стані шкіри.

Поділись


Новини партнерів