Ці звичні продукти не варто їсти на сніданок

Вже всі чули про те, що сніданок – запорука здоров’я і бадьорості на весь день. Але незважаючи на це, багато хто до цих пір вранці їдять те, що попадеться під руку або не снідають взагалі.

У цій статті ми спробуємо розібратися, які продукти не можна їсти натщесерце.

1. Бутерброди з ковбасою

Скільки ми себе пам’ятаємо, батьки дуже часто напихали нас на сніданок бутербродами з ковбасою, забуваючи, що до складу ковбаси і шинки входить безліч шкідливих компонентів. Деякі з них викликають розвиток онкологічних захворювань. Тому не варто мучити організм вранці такими речами, оскільки подібна “хімічна” атака може дуже сумно позначитися на вашому здоров’ї.

2. Швидкі сніданки

Незважаючи на те, що реклама раз у раз повторює про смачні сніданки з солодких пластівців, користі в такій їжі немає ніякої. Швидкі вуглеводи не тільки різко підвищують рівень цукру в крові, але і дуже скоро викликають почуття голоду, а тому варто побоюватися переїдання і як наслідок – виникнення зайвої ваги.

3. Цитрусові

Цитрусові, з’їдені натщесерце, можуть стати причиною розвитку гастриту або алергії. Тому не піддавайтеся віянню моди на ранкові фреші або смузі. Перед тим як випити склянку цитрусового напою, краще щільно поснідайте.

4. Банани

У цьому списку банани виявилися не просто так. Справа в тому, що в них велика кількість магнію, який здатний впливати на роботу серцево-судинної системи. Якщо ви дозволяєте собі частенько на сніданок їсти банани, варто побоюватися кальцієво-магнієвого дисбалансу.

5. Червоне м’ясо

У червоному м’ясі багато таких елементів, які дуже важко перетравлюються з ранку. Тому вживання тваринних білків краще залишити на обід, коли організм набереться достатньо сил, щоб справлятися з такою кількістю складних елементів.

6. Сирі овочі

В сирих овочах багато кислоти, яка подразнює слизову оболонку шлунка. Варто побоюватися проблем травленням.

7. Часник

Якщо ви не в захваті від запаху часнику з рота, то можете бути впевнені, що він не такий вже й корисний вранці. У ньому міститься речовина аліцин, яка подразнює стінки жовчного міхура і шлунку, через що може виникнути гастроспазм.

8. Кава

Ми не будемо вас переконувати перестати пити каву. Якщо ви також вважаєте за краще цей ароматний напій з ранку, вам просто не варто пити його на голодний шлунок. Натщесерце кава подразнює слизову оболонку, підвищує секрецію шлункового соку і сприяє розвитку гастриту. Тому з’їжте що-небудь, і тільки потім пийте каву, щоб з самого ранку не спровокувати біль в шлунку.

9. Солодощі

Не секрет, що солодощі шкідливі самі по собі, не варто вже говорити про вживання їх на голодний шлунок. Справа в тому, що після пробудження підшлункова не в змозі виробити належну кількість інсуліну, щоб переварити цей продукт. А це в свою чергу веде до підвищення цукру в крові і розвитку цукрового діабету. Цукор натщесерце змушує підшлункову працювати на знос.

Джерело

Поділись


Новини партнерів