Потужна суміш від артриту

В результаті ви отримаєте значне поліпшення самопочуття!

Багато хто з нас знає відчуття задоволення, що отримується від прийняття ванни. В результаті усувається напруга, зменшується стрес і покращується здоров’я.

Ми пропонуємо вам чудовий природний рецепт для ванни. Він допоможе вам очистити ваше тіло від токсинів і усунути запалення в організмі.

Ванна для детоксикації – це спосіб допомогти очистити організм, розслабити розум і забезпечити додаткову підтримку усім системам організму. Існують різні типи ванн для детоксикації, які мають свою мету і переваги.

У цей рецепт входять потужні інгредієнти, які разом дають ще більший оздоровчий ефект.

Морська сіль
Морська сіль лікує відкриті рани. Соляна ванна – одна зі старих ванн, і вона використовувалася упродовж тисячоліть для поліпшення здоров’я і самопочуття. Вона допоможе вивести токсини з організму, а також поліпшити стан вашої шкіри і волосся.

Харчова сода
Застосування харчової соди освіжає, заряджає енергією і пом’якшує шкіру, а також дезинфікує.

Сульфат магнію
Ці солі допоможуть видалити токсини з організму, усунуть болі в суглобах і м’язах. А також допоможуть активізувати систему кровообігу і поліпшити нервові функції. Приймати регулярно таку ванну – відносно простий і безболісний спосіб поліпшити своє здоров’я і самопочуття.

Імбир
Він ефективно покращує кровообіг. Його можна використовувати по-різному, будь то натертим свіжим або додати у ванну невелику кількість порошку імбиру. Це змусить організм попітніти набагато більше і ефективно позбавитися від токсинів, подібно до того, як приймати сауну або сидіти в паровій лазні.

Ванна з імбирем принесе вам збільшення енергії, відчуття чистоти і усуне симптоми застуди.

Яблучний оцет (краще використати домашній)
Він пом’якшує шкіру. Якщо ви не знайомі з перевагами яблучного оцту, то варто згаяти час, щоб дізнатися, що він може зробити для вас, як усередині, так і зовні.

У цій ванні оцет допоможе при артриті і подагрі, а також з іншими проблемами, викликані запаленням.

Для цієї ванни вам потрібні наступні інгредієнти:

  • 50 грам сульфату магнію
  • 50 грам харчової соди
  • 2 склянки морської солі
  • 2 столових ложки натертого свіжого кореня імбиру
  • 100 мл яблучного оцту

Помістіть усі інгредієнти в теплу воду. А також додайте декілька крапель улюбленої ефірної олії. Ванну рекомендується приймати 20-25 хвилин 1-2 рази в тиждень.

Якщо у вас немає ванни або є протипоказання до застосування ванн, то ви можете застосовувати ножні ванни. Які також принесуть вам значні результати.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Перед застосуванням порадьтеся з лікарем.

Джерело

Поділись


Новини партнерів