Як зупинити істерику в дитини? Використовуйте цю просту фразу

Ох вже ці діти! Ось вони весело граються, заливаючись заразливим сміхом, а вже в наступну секунду готові викликати у всіх оточуючих головний біль своїм пронизливим криком. Якщо ви знайомі з такою ситуацією, але не знаєте, як ефективно припинити дитячу істерику, скористайтеся наступною порадою.

Існує одна проста фраза, здатна заспокоїти дитину, що плаче. При цьому причина дитячої істерики не важлива. Це може бути зламана іграшка, заборона на цукерки, розбите коліно або інша неприємність.

Батьки повинні абсолютно спокійно і доброзичливо поставити малюкові одне питання. Наприклад, одна дитина не хоче ділитися з іншою іграшкою. Не чекайте розвитку сварки, а відразу запитайте: «Це велика, середня або невелика проблема?» Коли дитина відповість, запропонуйте їй разом знайти рішення. У розглянутому прикладі це може бути ще одна іграшка, нова гра спільно з іншим малюком.

Психологи пояснюють результативність такого простого методу:

“Дитина бачить, що ви розумієте і поважаєте її почуття, цікавитесь його проблемою. Питання змушує її припинити істерику, щоб подумати і оцінити ситуацію. Батьки таким чином запрошують дитину самостійно вирішити проблему.”

За допомогою цього простого методу ви зможете заспокоїти малюка, заощадивши час і нерви.

Джерело

Поділись


Новини партнерів