Швидко знизити тиск допоможе цей звичайний продукт

Лимони з сіллю – це неймовірно корисно. Загалом … користі від лимонів багато, і вигоди, які він приносить – справжнісінькі. Але є спосіб ще більше збільшити його позитивний вплив на нас. І все завдяки індійському рецепту, який використовують навіть в Північній Африці. Що ж це таке? Йдеться про ферментовані лимони.

Завдяки бродінню і солі, в лимоні стає ще більше ферментів, вітамінів і мінералів, що робить його в три рази кориснішим і ефективнішим. Але що таке бродіння лимона? Щоб викликати цей процес, необхідно зробити кілька кроків.

По-перше, потрібно взяти досить великий скляний контейнер, щоб скласти туди лимони. Вимийте його і нехай висохне.

Візьміть 4-5 лимонів (бажано органічного виробництва), ретельно вимийте їх в воді з додаванням питної соди. Зробіть на кожному лимоні по два розрізи і засипте їх сіллю. Тепер потрібно ретельно утрамбувати сіль, щоб вона перебувала в контакті з пульпою.

Тепер беремо наш скляний контейнер, посипаємо дно жменею крупної солі, і починаємо ставити наші лимони, стискаючи їх між собою. Важливо насипати побільше солі між шарами. Закриваємо контейнер і нехай лимони бродять протягом 3-х днів не на сонці, а в сухому, добре провітрюваному місці, захищеному від прямих джерел світла. Через три дні ви можете використовувати лимон на свій смак.

Він чудово підійде і для приготування страв, і для ароматизації чаю і різних напоїв. Ви можете вживати лимони так, як самі забажаєте. Вони чудово підійдуть для ароматизації овочів, завдяки своєму кисло-солоному смаку. Однак, особливість лимона не тільки в смаку. Вона полягає у високому вмісті вітамінів і корисних речовин, які допоможуть завжди залишатися у формі. Таким чином ви будете піклуватися про ваш кишечник і шлунок. Адже проблеми з травленням і печія можуть зіпсувати весь день. Крім того, завдяки наявності антиоксидантів і впливу солі, як підсилювача, ви можете зробити вашу шкіру сяючою, гладкою і бархатистою, очищеною від шкірного сала і еластичною. Завдяки цьому ви будете виглядати молодше і будете більш розслабленими.

До всього іншого, лимон – чудовий дезинфікуючий засіб, який, до того ж, знижує рівень глюкози в крові.

Очевидно, що це ефективний антибактеріальний, антисептичний засіб. Лимони з сіллю добре знижують кров’яний тиск, корисні для лікування дисбактеріозу кишечника, лікують запалені ясна, артрит і ревматизм, варикозне розширення вен, застуду і грип… У літній період краще використовувати ці лимони з гарячим чаєм, який допоможе розвантажити дихальні шляхи.

Просто витягніть лимон з банки, змийте надлишок солі і вживайте його невеликими шматочками.

Ця стаття в жодному разіі не замінить відносини між лікарем і пацієнтом. Вона носить інформативний характер і не призначена для самолікування і діагностики. Пропозиції та загальні рекомендації спрямовані виключно на заохочення нових і більш ефективних звичок харчування. І не забувайте вести здоровий і активний спосіб життя! Патології та деякі фізіологічні стани вимагають прямого втручання професіонала у співпраці з лікарем. Завжди бажано проконсультуватися з лікарем, перш ніж приступати до суттєвих змін щоденних звичок.

Джерело

Поділись


Новини партнерів