Шість речей, які роблять нас старими

Деякі щоденні звички викликають передчасне старіння, щоб уникнути цього, перегляньте ваш спосіб життя.

1. Алкоголь

Алкогольні напої призводять до зневоднення організму, в результаті у нас зменшується еластичність шкіри і з’являються передчасні зморшки.

Також алкоголь шкодить організму людини на клітинному рівні і призводить до таких вікових захворювань як діабет, рак, серцево-судинні захворювання і деменція.

2. Пробки на дорогах

Як не дивно це звучить, але пробки винні в нашому поганому зовнішньому вигляді. Стоячи в пробках, ви дихаєте вихлопними газами. Дослідження, опубліковане в Journal of Investigative Dermatology, показало, що вихлопні гази забивають пори і викликають появу вікових плям на шкірі. Якщо є така можливість – їдьте на роботу в метро.

3. Стрес на роботі

Під час стресу в мозку вивільняються гормони, які можуть привести до хвороби Альцгеймера. Численні дослідження показали, що стрес, пов’язаний з роботою, викликає негативні зміни в ДНК, які ведуть до дегеративних захворювань.

4. Сутулість

Вчені Університету Айдахо відзначають, що люди похилого віку з правильною поставою демонструють кращі когнітивні функції, в той час як у осіб з неправильною поставою частіше відбуваються провали в пам’яті.

Тому правильна постава – це не тільки краса, а й молодість і здоров’я.

5. Нестача сну

Людина, яка мало спить, виглядає старшою за свої роки. Згідно з проведеним дослідженням, у пацієнтів, які скаржилися на безсоння, були вищі показники старіння шкіри: втрата еластичності, зморшки, пігментні плями.

6. Гаджети

Смартфони, планшети та інші гаджети шкодять зору. Тривала дія синіх екранів призводить до вікової макулярної дегенерації сітківки. Намагайтеся використовувати техніку тільки при необхідності, особливо перед сном.

Джерело

Поділись


Новини партнерів