Коли потрібно пити каву

Дослідження виявило відповідний час, щоб отримати від кави максимум користі і знизити її кількість.

Якщо ви любите каву, то швидше за все думаєте, що точний час не має значення. Ми звикли до того, що зазвичай люди п’ють каву вранці або після обіду. Але дослідники з армії США розробили алгоритм, який дає персональні рекомендації щодо вибору часу споживання кави, що дозволяє пити найменшу кількість кави для досягнення максимального рівня пильності. Вони опублікували своє дослідження в журналі «Дослідження сну».

Дослідження показало, що отриманий ученими алгоритм допоміг людям поліпшити пильність на 64 відсотки – НЕ споживаючи більше кави, ніж зазвичай. З іншого боку, вони з’ясували, що при правильному графіку люди можуть скоротити споживання кави до 65 відсотків і все ж досягти своєї поточної максимальної активності. Хороші новини для тих, хто має проблеми з тиском і намагається скоротити кількість кави.

Спочатку алгоритм був придуманий для армії, але його користь виявилася набагато більшою, ніж уявляли собі вчені.

На жаль, немає простого способу визначити це самостійно, говорить Жак Рейфман, керівник дослідницької групи. Час кожної людини – індивідуальний.

Зараз команда розробляє додаток для смартфонів, який ідентифікує кількість кави, яка у кожної людини вже є в щоденному меню, враховуючи бажані періоди з максимальною активністю. Швидше за все, він буде доступним на смартфонах вже в цьому році.

Джерело

Поділись


Новини партнерів