Вчені назвали найшкідливіший продукт для людини

Цукор, виявляється, має колосальний негативний вплив на організм людини.

Цукор – той самий зловісний продукт, від якого потрібно відмовитися в першу чергу при багатьох проблемах зі здоров’ям. Але це той самий продукт, від якого найважче відмовитися, яка б небезпека здоров’ю не загрожувала.

Тільки на цукор припадає в середньому 200 наших щоденних калорій. І ми практично цього не помічаємо, тому що цукор – це не тільки дві ложки в каві щоранку.

Цукор – це йогурти, більшість соусів і навіть салати!

Але варто лише задуматися про те, який вплив цей продукт має на наше тіло, як повна відмова від нього вже не здається такою складною.

Метаморфози, які нас чекають в «несолодкому житті» дійсно дивні.

Ваше серце заб’ється рівніше

Ці слова варто розуміти майже буквально, тому що саме цукор викликає підвищення ризику смерті від серцево-судинних захворювань.

Тобто без щоденного надлишку цукру рівень інсуліну в вашій крові підвищиться і активує симпатичну нервову систему.

Це, в свою чергу, викличе вирівнювання артеріального тиску і частоти серцевих скорочень.

І вже через кілька тижнів в аналізах крові можна буде замінити зниження холестерину на 10% і зменшення кількості тригліцеринів до 30%.

Ви зможете викинути крем від акне

Одна з причин, яка викликає акне, це хронічне запалення. А цукор – справжнісінький тригер для запальних процесів.

Щоденне підвищення споживання цукру лише на пару ложок може викликати збільшення інтенсивності запалення на 87% вже за три тижні.

Так що відмовившись від щоденної пляшки коли, можна заощадити і на колі, і на засобах, які маскують вади на шкірі.

Ви попрощаєтеся з перспективою діабету

Вживання в їжу цукру сприяє накопиченню жирових відкладень навколо печінки. І це створює добре середовище для розвитку резистентності до інсуліну.

Словом, ваша підшлункова залоза не подякує за такий розвиток подій. Причому вищезгаданий жир – саме дітище «цукрових» калорій.

Якщо отримувати таку саму кількість енергії з білка, то подібного ефекту не буде, і діабет не з’явиться.

Ви отримаєте впевнену посмішку

Причому, це стосується не тільки здоров’я ваших зубів, які, безумовно, страждають від надлишку цукру. Насправді мова йде про більш глибинні процеси.

Всі ми звикли думати, що цукор підвищує настрій і швидко заряджає енергією. Але справа в тому, що коли його дія закінчується, рівень енергії і настрій відразу ж падають нижче початкового рівня.

Дослідження показало, що жінки, які дотримуються дієт з достатнім вмістом цукрів, схильні відчувати більш сильне занепокоєння, ніж ті, які виключили цей продукт з раціону.

Ви почнете висипатися

При цьому вам не потрібно буде спати більше, просто відчуття сонливості, яке супроводжує кожен день тих, хто зловживає цукром, вас покине

У кров надходить гормон кортизол, який зберігає вашу енергію. Таким чином, відмова від цукру додасть продуктивності вашій щоденній роботі.

Ви згадаєте все

Саме цукор винен у погіршенні пам’яті, як свідчать дослідження Каліфорнійського університету.

До того ж, надмірне вживання цього продукту може впливати на вашу здатність до навчання. Вона буде поступово погіршуватися, якщо не регулювати щоденний обсяг споживаного цукру.

Вплив на мозок в цілому є досить згубним, оскільки цукор перешкоджає комунікації між клітинами.

Ви, нарешті, скинете пару кіло

Відмовившись від цукру, ви отримаєте прекрасний побічний ефект – неминуче знизиться загальний обсяг споживаних калорій на добу.

Проста математика говорить наступне: відмовившись від цукру, ви будете споживати на 200 калорій в день менше, і це допоможе скинути близько 4,5 кг за 5-6 місяців. Непоганий результат.

Джерело

Поділись


Новини партнерів