5 продуктів, які не можна їсти на голодний шлунок

Існують продукти, від вживання яких краще відмовитися рано вранці, щоб не нашкодити своєму здоров’ю.

Сніданок грає важливу роль, оскільки в цей час людина отримує енергію, необхідну для продуктивного проведення першої половини дня. Експерти в сфері харчування розповіли, з яких продуктів не варто починати свій день.

1. Солодощі

Вживання солодощів вранці сильно навантажує підшлункову залозу. Через надлишок інсуліну не тільки зростає загроза появи зайвих кілограмів, але і підвищується рівень цукру в крові, що може стати причиною розвитку цукрового діабету.

2. Йогурт

Якщо вживати йогурт на голодний шлунок, він втрачає велику кількість корисних властивостей. Найкраще їсти його через 2 години після прийому їжі або ж перед сном. Тільки так він може поліпшити травлення.

3. Цитрусові

У них містяться ефірні масла і фруктові кислоти, які подразнюють слизову оболонку шлунка і викликають посилене виділення соляної кислоти. Разом з тим шлунок відчуває себе так, немов у нього потрапив оцет. Найбільшу небезпеку цитрусові несуть для людей з підвищеним рівнем кислотності, виразкою і хронічним гастритом.

4. Холодні напої

Їх не слід вживати людям з хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, оскільки холодні напої можуть викликати загострення. Також вони призводять до звуження судин шлунку і погіршують кровообіг. Все це негативно позначається на процесі перетравлення їжі.

5. Сирі овочі та фрукти

У них міститься груба клітковина, що дратує слизову оболонку. Це може стати причиною болів, важкості і здуття живота.

Поділись


Новини партнерів