Названо найнебезпечніше для тіла людини харчове поєднання

Дієтологи з США виявили, що може змусити тіло інтенсивніше накопичувати жир і привести до інших небезпечних змін в організмі. За даними видання BMC Nutrition, яке розповіло про їх дослідження, вкрай небезпечним для здоров’я людини є одночасне вживання білків і простих вуглеводів, зокрема, цукру.
Регулярне вживання продуктів, що з’єднують в собі білок і прості вуглеводи, призводить до негативних процесів в організмі, заявили американські дослідники. На їхню думку, таке харчове поєднання поступово змінює енергетичний баланс в тілі людини, через що відбувається інтенсивне накопичення жиру.
До подібного висновку автори прийшли, спостерігаючи за групою добровольців, жінок і чоловіків без хронічних захворювань, чий середній вік становив 23 роки. З ними проводився експеримент, в ході якого учасники їли страви, що містять білок. З однією зі страв вживався підсолоджений напій.
Фахівці виявили, що в тих випадках, коли люди пили напої, третина одержуваних ними калорій не витрачалася організмом на вироблення енергії. У цьому випадку обмін речовин у них сповільнювався, і жир засвоювався організмом значно довше, ніж раніше.
За таких обставин швидко розвивається ожиріння і пов’язані з ним відхилення в нормальній роботі органів, наголосили автори.
Зазначимо, що популярними продуктами, що поєднують білок і прості вуглеводи, є йогурти та сирки, морозиво.
Джерело
Поділись


Новини партнерів