Як швидко схуднути: вчені назвали основну причину зайвої ваги

Британські вчені провели серію досліджень і довели, що лише 17,9% процесів, що відбуваються в травному тракті і відповідають за відкладення жиру, пов’язані з генетикою.

Все інше залежить від дієти і способу життя. Тобто проблема в неправильному харчуванні і небажанні рухатися. І саме зміни в цих сферах допоможуть зменшити вагу і схильність до різних хвороб. Відповідно, якщо уважно поставитися до того, що ти їси і як поводишся протягом дня, можна не тільки поліпшити зовнішній вигляд, але і прожити довше.

Також стало відомо, що ризик розвитку діабету другого типу підвищується у тих, у кого багато вісцерального жиру (того, який оточує внутрішні органи).

Дослідники вважають, що ці відкриття допоможуть знайти індивідуальні способи лікування ожиріння і пов’язаних з ним захворювань. Крім того, ця інформація буде сприяти переходу дедалі більшої кількості людей на здорове харчування, підвищенню інтересу до занять спортом і активного способу життя.

Тому, якщо хтось говорить про широку кістку або генетичну схильність, швидше за все, він все ж неправильно харчується і мало рухається. А значить, є шанс все виправити!

Джерело

Поділись


Новини партнерів