Медики порадили, як нормалізувати тиск без ліків

Кожного третього дорослого повинна хвилювати відповідь на питання про те, як знизити підвищений артеріальний тиск.

Виявляється, цього можна домогтися за рахунок вживання недорогого продукту харчування.

Більше 30% людей страждають від підвищеного артеріального тиску, а у 25% спостерігається справжня гіпертонія. Стійко підвищений тиск робить пацієнта більш вразливим перед хворобами серця і інсультами. Протягом багатьох років наука шукає способи зниження ризику розвитку гіпертонії.

Вже доведено, що до цього призводить схуднення, фізичні навантаження, максимальне скорочення солі в раціоні і здоровий сон. Харчування, як з’ясовується, теж має визначальне значення. Ми знаємо про ті продукти, через які тиск зростає. А тепер вчені назвали страву, завдяки якій показники артеріального тиску можна знизити.

Обов’язково почніть їсти страви з вівса! Вживання двох чашок цих злаків щодня робить істотний вплив на здоров’я. Експеримент показав, що у 75% добровольців, які вживали по дві порції вівса об’ємом в 60 г щодня, через 6 тижнів тиск знизився. У більшості він впав на 5 мм ртутного стовпа, а у деяких навіть на 15.

Саме тому вівсяна каша може вважатися відмінним інструментом профілактики гіпертонії.

Цікаво, що це дуже недорогий за вартістю і широко доступний продукт. Отже, вівсяну кашу або вівсяні пластівці можуть вживати практично всі. Краще зробити це звичкою в молодому віці, оскільки гіпертонія стрімко молодшає. Тільки не потрібно для посилення смаку додавати в таку кашу багато солі або цукру, так як тим самим її корисний вплив на показники артеріального тиску просто зникне.

Джерело

Поділись


Новини партнерів